Běžně ještě s nimi vystupuje Čaňova partnerka flétnistka Dana Horáková, která se ze zdravotních důvodů omluvila. Naopak muzikanti na vernisáži v Městské knihovně oslovili místního muzikanta Jiřího Červína, který bez jediné zkoušky velice úspěšně podmalovával svojí kytarou Sekáčovy skladby.

On ani další muzikanti ale nedostali mnoho prostoru, ten povětšinou patřil hlavnímu protagonistovi, který publikum bavil svými vzpomínkami a historkami, kromě jiného třeba velice podrobně líčil výrobu plzeňského piva či své zážitky coby vojenského kuchaře.

Komedii století zmínil jen okrajově: „Ukázala mi osmý div světa a byl jsem jediný, který jej viděl,“ líčil scénu, v níž herečka Zdena Studénková odkryla jen pro jeho oči svůj dekolt.

Prostor k dotazům dostali i diváci, řeč se pak točila okolo filmu Bába z ledu i z něj vystřižené scény při uvedení na Slovensku, nekonečného seriálu Ulice či chystaných, a ještě neuvedených filmových projektů. Pohodový večer pak ukončila autogramiáda a společné fotografování.