S muzikanty produkují klasický rokenrol, v Čechách spíše s nálepkou bigbít, a to jak z vlastní dílny, tak převzatý. S vtipnými a zajímavými texty tak v Kolíně zazněly například i skladby od Franka Zappy, Rolling Stones či Davida Bowieho, jehož hit Heroes otextovaný Popelem jako Jirous je holdem legendárnímu kulturnímu aktivistovi a disidentovi Magorovi.

Publikum, které tentokrát dorazilo, prostory baru v podobném složení nepamatují, pro některé to byla návštěvnická premiéra. A spíše jako by někdo posunul čas a vrátil jej do devadesátých let a doby legendární štítarské hospody La France, přišlo i mnoho Popelových vrstevníků a kamarádů.

S přestávkou kapela odehrála šestnáct skladeb včetně největších hitů jako už jmenovaný Jirous, Bobby Brown, Holky s velkou prdelí bodující kdysi v anketě hudebního časopisu, Zatoulaná kočka nebo Tři malá prasátka, který Jiří Popel přehodil v pořadí, aby si svůj nejoblíbenější užila i jeho dcera, jež musela hned po začátku koncertu odejít. K podařené akci přispěla i probíhající ochutnávka vína.