V tomto entrée rozproudil část fanoušků jen Chickův gól, od půl deváté pak už všechny přítomné koncert Chinaski. Ti jej odstartovali jedním z největších hitů 1970 a pak střídali osvědčené a letité pecky s těmi z nové desky, na publikum zabíraly všechny.

Už od dalších skladeb v pořadí Venku je na nule či Potkal jsme tě po letech se ozýval společný zpěv, samozřejmě vrchol nastal při největších hitech Dlouhej kouř či Tabáček, novinku Báseň zpěvák a kytarista Michal Malátný odzpíval sedící před fanynkami na bedně od aparatury a uvedl ji povídáním o své maturitní zkoušce. Zaujal i country rokenrol Já a můj kůň z poslední desky. Při letitém bigbítovém hitu pamatujícím ještě kapelu coby Starý hadry nazvaném Punčocháče tentokrát zpěvák publikum nerozděloval na mužské a ženské party, stejně zpívali přítomní sborem dohromady, následující znělka televizního seriálu Víno ukončila regulérní koncert.

Netrvalo však dlouho a kapela se vrátila ještě na dalších pět písniček, mimo jiné i na Kláru, Drobnou paralelu či 1. signální, kdy došlo i na rozsvícené mobily. „Hodně mě to teď baví, hrajeme dvouhodinový koncert a mně to připadá jako půlhodinka. Mám radost, že fanoušci reagují i na nové skladby, ale nakonec poslední deska už je venku dva roky,“ shrnul těsně po odchodu z jeviště frontman Michal Malátný.