Pravda, pršet přestalo, ale teploty jen stěží připomínaly letní noc. Davy lidí si páteční rockový večer užívaly. S velkým nadšením přivítali návštěvníci i kapelu Walda Gang s Mirou Šmajdou v čele. Zájem byl také o RCZ Rammstein. Avizovaný Telegraf k lítosti fanoušků nevystoupil. Celý program byl hned od počátku ve skluzu a pořadatelé museli respektovat povolení akce do dvou hodin do rána.

Sobotní program začal vystoupeními pro děti. Mnoho z nich tak zpívalo společně s Dádou Patrasovou na pódiu a povídalo si se Žížalou Julií. Nadšení nejen malých návštěvníků bylo vidět také při koncertě Maxíků. Ti rozdali několik cédéček, které si domů odnesli i někteří dospělí.

Děti v prvních řadách nevymizely ani při vystoupeních Josefa Vojtka a Iwetty Blanarovičové či kapely Slza. Právě kapela Slza spustila navíc davové šílenství po koncertě, kdy měla začít autogramiáda. Některým malým fanouškům se dělalo špatně, každý se však tlačil, aby podpis získal. To už se na pódiu připravoval předposlední vystupující - Marek Ztracený.

Ještě před koncertem lidé sledovali ohňostroj, který byl poděkováním za jejich návštěvu. Tečku za sobotním programem udělala kapela Jelen.

Plaňanské posvícení pokračuje ještě dnes večer.