Festival se uskutečnil na kolínském Kmochově ostrově. Organizuje jej tam tým seskupený okolo místního kulturního klubu Staré lázně. Brány ostrova, na kterém vyrostlo množství stánků a odpočinkových zón, se otevřely hodinu po poledni. V patnáct hodin zahrála jedna z hlavních hvězd letošního ročníku - Ben Cristovao a jeho Band.

Sluncem a horkem rozpálený amfiteátr byl v té době již našlapaný. „Do této chvíle jsme odbavili zhruba dva a půl tisíce návštěvníků, k prodeji zbývá posledních asi padesát vstupenek,“ pochvaloval si krátce před patnáctou hodinou ředitel festivalu Jan Vopálka.

Stejně jako vloni se set Bena Cristovao setkal s ohromným úspěchem především u přítomných fanynek, které si většinu písniček zpívaly s hlavním protagonistou. Nechyběly vystřelené konfety či ohňové efekty. Na druhou stranu neváhala hlavní hvězda koncert přerušit, a to v jednom ze svých největších hitů, protože to vypadalo, že v publiku jedna z fanynek kolabuje.

Kromě Bena Cristovao na dvou scénách vystoupili třeba Ektor, Dollar Prync, Yzomandias, Hard Rico, Insomniac, Yannick a mnoho dalších. Pro ty, které program na čerstvém a hodně rozpáleném vzduchu neunavil, byla pak připravena ještě závěrečná party ve Starých lázních.