Kouřimská skála 2018

Rodinný festival Kouřimská skála Aneb Vzpomínka na Petra Muka
Přátelé a příznivci Petra Muka budou vzpomínat i letos!
NA LETOŠNÍ KOUŘIMSKÝ FESTIVAL DORAZÍ PETR JANDA, PETR KOLÁŘ, ADAM MIŠÍK, JAKUB SMOLÍK, OCEÁN, MILAN PEROUTKA, BOHOUŠ JOSEF, PETR MUK BAND A MNOHO DALŠÍCH.
Sobota 25. srpna bude patřit již sedmému ročníku letního hudebního festivalu v přírodním areálu Kouřimská skála. S podtitulem „Vzpomínka na Petra Muka“ je to setkání muzikantů s přátelským vztahem k tomuto výbornému zpěvákovi, který navždy odešel v roce 2010.
Letošní obsazení je opět mimořádné: PETR JANDA, PETR KOLÁŘ, ADAM MIŠÍK, JAKUB SMOLÍK, MILAN PEROUTKA, BOHOUŠ JOSEF, TĚŽKEJ POKONDR, OCEÁN, JAN DVOŘÁK, KARYA, B. Lues, COVERTRIO+. Ve speciálním večerním bloku s Petrovými písněmi se představí PETR MUK BAND (Jana Feriová, Jana Vaněčková, Michaela Klímková, Zbyšek Kordač, Luděk Fiala, Vladimír Srb, Vít Bareš a Tomáš Waschinger). Připojí se opět i kouřimští umělci: Tomáš Jerry Waschinger (bubenické sólo), gymnastka Tereza Strejčková – mistryně světa 2016 ve sportovním aerobiku a žáci ZUŠ. Pro děti bude připraven také hudební program, krom Putování s pohádkou, vystoupí MAXIM TURBULENC A ŠTÍSTKO A POUPĚNKA. A k tomu odpolední Putování s pohádkou. Ti všichni naplní výbornou muzikou, tancem a zábavou čas od půl čtvrté odpoledne až do jedné po půlnoci. 
Výjimečná hudební událost, vzpomínka na Petra Muka, zábava pro celou rodinu.

Pátek 24. 8. 16:00 - Zahrada Vinotéky č.p.47 – PETR MUK ZBLÍZKA - projekce koncertů, fotovýstava, kostýmy… vstup zdarma
Neděle 26. 8. 10:00 - Zahrada Vinotéky č.p47 - SNÍDANĚ S HUDBOU PM 
Hudební festival 15:30 - 01:00
Putování s pohádkou 14:00 – 17:00 
Občerstvení / Obchůdky / Zábavné atrakce / Stanové městečko
Vstupné: předprodej do 30. 6. za 300,- Kč, do 24. 8. za 400,-Kč, na místě za 450,-Kč.
Předprodej: Ticketstream a Infocentrum Kouřim 
Pořádá: Umělecká agentura RichART Tábor, Vinotéka čp. 47 Kouřim a město Kouřim 
www.kourimskaskala.cz

od  25. 8.  (14:00)
do  26. 8.  (01:00)
Kouřim
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT