Milovníci květin si užijí šou

Květinářka Blanka Vallová a mistr České republiky ve floristice Petr Kopáč zvou 4. října od 13 hodin do kolínského Kina 99 na druhou Šou s květinou s podtitulem Ježíš, holka, ty se vdáváš!. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky trendů ve svatebních kyticích a květinové výzdobě. Po představení se uskuteční aukce květin, jejíž výtěžek poputuje ve prospěch organizace Respondeo.

Páteční Deník s TV magazínem.Zdroj: Deník

Další víkendové tipy

Draci vzlétnou v Brodě

Drakiáda láká v sobotu 3. října od 14 hodin k základní škole v ulici Žitomířská v Českém Brodě na zábavné odpoledne plné sportovních disciplín pro malé i větší děti. Soutěžící mohou v dračích soutěžích vyhrát hodnotné ceny. Výtěžek ze startovného, které činí 20 Kč na osobu, bude použit na podporu aktivit NZDM Klubu Zvonice.

Děti se mohou těšit na pohádkové písničky

Míša Růžičková se svojí písničkovou a taneční show přináší 3. října od 15 hodin do Městského společenského domu v Kolíně zábavu pro nejmenší diváky. Tentokrát zve na výlet do pohádek. Začne rozcvičkou hlásků v kulisách zámku, ukáže, že draci nejsou děsiví už od mala, zaskotačí si se strašidly, trpaslíky a vílami v temném lese a rozloučí se novou písničkou S námi si pojď hrát. Po představení se mohou děti s Míšou vyfotit.

Pomůžete najít pana sovu?

Divadelní studio Damúza zve 4. října od 15 hodin do kulturního domu Svět v Českém Brodě na dobrodružnou cestu po stopách ztraceného pana sovy. Představení Deset dvacet sova je interaktivní, zvedne všechny ze židle a nikoho nenechá stát v koutě. Vhodné pro děti od 4 let s rodiči.