Chystá se již druhý flerjarmark v Kolíně
KDY: 9.11. od 9.30
KDE: Městský společenský dům v Kolíně

Příznivci podzimní ruční tvorby budou mít šanci podívat se 9. listopadu od 9.30 na již druhý kolínský flerjarmark. Ten se odehraje v Městském společenském domě v Kolíně. Budete se moci přijít podívat, popovídat si, zatvořit si v dílničkách, nebo si udělat radost.

Budete se bát s kolínskými strašidly
KDY: 8.11. od 17.01
KDE: Karlovo náměstí v Kolíně

Kdo se nebojí děsivých historek od kolínských strašidel, bude moci 8. listopadu od 17.01 přijít na Karlovo náměstí v Kolíně. Organizátoři si pro účastníky přichystali zajímavé úkoly, hrůzostrašné dílny a všemožná děsivá stvoření z bájí a legend.

Požehnají hasičský prapor
KDY: 9.11. od 10.00
KDE: Chrám sv. Bartoloměje v Kolíně

Slavnostní představení a žehnání hasičského praporu Okresního sdružení hasičů Kolín se odehraje 9. listopadu od 10 hodin v kolínském chrámu sv. Bartoloměje. Zúčastnit se můžou například zástupci všech sborů ze sdružení, a to s vlastním historickým hasičským praporem.

Písničkářka zahraje v kavárně
KDY: 8.11. od 19.30
KDE: Kavárna U Madony, Český Brod

Písničkářka Eliška Sýkorová vystoupí ve znovuotevřené kavárně U Madony, kde se odehraje její koncert 8. listopadu od 19.30 hodin. Uslyšíte akordeon, piano a písně o cestách do daleka i do sebe.

Zahrají divadlo o pejskovi a kočičce
KDY: 9.11. od 15.00
KDE: kinosál Na Střelnici, Kouřim

Tři klauni budou vyprávět příběh pejska a kočičky netradičním způsobem, které nadšeně přijímá dětské publikum. Dojde na příběhy o tom, jak pejsek s kočičkou myli podlahu, jak pekli dort a jak si pejsek roztrhl kalhoty. Představení je vhodné pro děti od 3 let, trvá necelou hodinu.