Ujmula se snad ve všech sportovních odvětvích. Slyšet ji mohli také v Kolíně, kde se uskutečnil míčový sedmiboj trojčlenných družstvech. Směsici sportů potřetí za sebou ovládla Hotelovka, což je parta kluků ze střední školy v Poděbradech.

„V průběhu soutěží to ale vypadalo, že první neskončíme. Naštěstí se nám povedl závěr, kdy jsme ovládli stolní tenis a florbal“ oddechl si kapitán Petr Skořepa.

Na paty jim šlapal Budvar team. Nováčci od úvodu ukazovali svoji všestrannost. V konečném účtování prohráli o pouhých pět bodů. „I když jsme nevyhráli, jsme spokojeni. Akce byla výborná. Disciplíny byly dobře sladěné, navíc jsme měli možnost potkat se sportovci z jiných odvětví než fotbal, který hrajeme,“ uvedl kapitán Miroslav Hubáček.

Třetí příčka patřila Polepákům. Tradiční účastník dlouho pomýšlel na titul, v závěru ale „starým“ pardálům došly síly. „Skončili jsme na bedně, což je úspěch. Ale pro to se akce nezúčastňujeme. Jdeme nám o to, abychom si dobře zasportovali a dobře se u toho pobalili. A tady to tak vždy je,“ podotkl František Suchánek.

Zatímco v těchto týmech panovala radost, na chvostu už to tak slavné nebylo. Třeba Tři Bratři, dvojnásobní vítězové, skončili poslední. „Taky jsme tady naposledy,“ konstatoval kapitán Petr Malý.

„Ne, dělám si srandu. Prostě nám to v nové sestavě moc nešlo. Ale takový je sport,“ dodal.

Z původního složení zbyl pouze on. K ruce neměl tradiční parťáky Skalického a Žohu.

Míčový sedmiboj (volejbal, nohejbal, šestky, fotbal, sedmičky, stolní tenis a florbal) si našel své místo v kalendáři sportovních akcí. Konal se počtrnácté. Patnáctý ročník se opět uskuteční mezi vánočními svátky a Silvestrem.

Rozšíří Hotelovka svoji zlatou sbírku nebo se najde tým, který její vítězné tažení zastaví?

Pořadí
1. Hotelovka 115 bodů (Skořepa, Škvor, Feller), 2. Budvar team 110 (M. Hubáček, D. Hubáček, Kubát), 3. Polepáci 90 (Suchánek, Kmoch, Müller), 4. Baruni 75 (Pátek, Krumich, Kubrycht), 5. Švagr team 70 (Procházka, T. Erben, M. Erben), 6. Krampol 70 (Jeřábek, Dvořák, Biško), 7. Libodřáci 60 (Dittrich, Němec, Pánek), 8. Tři Bratři 55 (Malý, Mojžíš, Jandák).