„V dalším kole jsme vyrazili do naší neoblíbené haly 
v Přelouči a to rovnou na dvojzápas. Bylo jasné, že na body budeme pomýšlet zejména v prvním utkání se Startipem, protože do druhého zápasu nastoupíme unavení a navíc oslabení o naše dva klíčové hráče," uvedl vedoucí Býchor Zdeněk Jirkovský.

Řečany – Býchory 4:4

V průběhu druhé půle prohrávaly již o dva góly, přesto se nevzdaly a stačily zápas dovést do remízového konce. Vyrovnávací gól přitom Býchory vstřelily v power play.

„V prvním poločase jsme
s domácími drželi tempo a ujali se brankou Vyhnánka vedení, o které jsme však zbytečně přišli minutu před koncem poločasu, když jsme neuhlídali rohový kop domácích. Poločas tedy skončil nerozhodně 1:1. V druhém poločase nás domácí přehrávali a zaslouženě nám odskočili na rozdíl dvou branek. My jsme díky dvěma brankám Brunclíka dotáhli na 3:2 a pět minut před koncem také na 4:3. Minutu a půl před koncem zápasu se nám dokonce díky power – play podařilo srovnat a nerozhodný výsledek jsme již ubránili. Musím ovšem objektivně uznat, že remíza je pro domácí ztrátou, jelikož zejména v druhé půli byli lepším týmem a pro nás je bod šťastný. Jakou bude mít cenu, uvidíme až na konci sezony," řekl po utkání Zdeněk Jirkovský.

Branky: Ludvíček 2, Živný, M. Tichý – Brunclík 2, Váňa, Jirkovský. Poločas: 1:1.
Řečany: Moravec – Š. Tichý, Živný, Bank, Loužil, M. Tichý, Ludvíček, Hostinský, Rozsévač.
Býchory: Hartig – Vyhnánek, Chlumský, Chvalovský, Váňa, Jirkovský, Teplý, Brunclík, Kedršt.

Přelouč – Býchory 6:0

„Po zápase proti Řečanům jsme na další čekali hodinu a půl. To nebyla ideální situace. Když k tomu připočtu ten fakt, že nám ještě odjeli dva hráči, nemohlo to dopadnout jinak. Rozhodnuto bylo již po prvním poločase, který jsme prohráli 0:6. Dál nebylo o co hrát," posteskl si vedoucí Býchor Zdeněk Jirkovský.

Branky: Janecký 2, Jirka, Jedlička, Šimon, Sůra. Poločas: 6:0.
Přelouč: Záruba – Hajn, Jedlička, Janecký, Jirka, Capay, Machač, Machačný, Rokyta, Sůra, Šimon, Novák, Vančura.
Býchory: Chvalovský – Kedršt, Vyhnánek, Jirkovský, Teplý, Váňa, Chlumský.

Pořadí: 1. Butabi 15, 2. Přelouč 10, 3. Chvaletice 10, 4. Řečany 8, 5. Krampol 7, 6. Býchory 6, 7. Polepy 3.
Další zápasy, sobota: Chvaletice – Polepy (16), Přelouč – Butabi (18.30), neděle: Býchory – Krampol (19.30, Stap bar), Butabi – Řečany (20.30, Stap bar).