V prvním kole obsadily těsně až třetí příčku a pokud by stejné umístění zopakovaly, byly by před posledními dvěma koly už v podstatě bez šancí na postup do podzimního mistrovství Čech.

Oba týmy si ale vedly znamenitě, i když většina závodníků měla v nohou náročný soutěžní týden Kolínských sportovních dnů. Chlapci bez problémů znovu zvítězili a děvčata zabojovala, podlehla pouze silnému Kladnu a výrazně porazila v boji o postup rivalky ze Staré Boleslavi.

Po dvou kolech tak vyrovnala jejich náskok v hlavních bodech a získala značný náskok v bodech pomocných. O postupu rozhodnou poslední dvě dějství, do nichž dívky Sokola Kolín-atletika nastupují v lepší pozici.

Z výkonů jednotlivců dominoval nový osobní rekord Denisy Pešové ve skoku do výšky 166 cm. Výborné výkony předvedli sprinteři. Dominik Holub a Stanislav Jíra zaběhli 60 m za 7,40 s, vítězná Anna Kozlová za 8,01 s. V běhu na 150 m přidala skvělých 18,94 s, Štěpán Piskač a Stanislav Jíra proběhli stejnou vzdálenost za 17,83 a 17,96 s a Stanislav Jíra přidal ještě rychlou třístovku za 38,84.

Rychlé časy zaběhli i na 100 m překážek vítězný Jindřich Semotam (14,51) a druhý byl Jan Bouma (14,63). Jindřich Semotam vyhrál i skok o tyči výkonem 350 cm, Alexandra Pavlíková hodila diskem 30,75 m, Klára Zatloukalová poslala oštěp na 34,15 m, Karel Hanuš vyhrál kladivo hodem dlouhým 42,62 m a ve stejné disciplíně Barbora Houžvičková dosáhla výkonu 37,31 m.