Hrazdírova extraligová kariéra započala právě v Brně, odtud zamířil do rakouského prvoligového klubu Aon hot Volleys Wien, následovala angažmá v italské sérii A2 v klubech Bassano Volley a Edilesse Cavriago. Poté Hrazdíra pokračoval v polské nejvyšší soutěži v klubu Tytan Czestochowa, následoval návrat do Itálie, jmenovitě NGM Santa Croce, Vero Volley Monza a Aiello Corigliano. Jednu sezonu strávil ve francouzské lize v týmu ASUL Lyon Volley a pak v roce 2015 zamířil zpět do mateřského klubu Volejbal Brno, kde působí až do letošní sezony.

Kolínu má Hrazdíra pomoci udržet druhou nejvyšší volejbalovou soutěž i pro příští sezonu. Nastoupit v modrobílém dresu Kolína by měl tento 195 centimetrů vysoký hráč, který je na palubovce přirozeným lídrem a tahounem, už v pátek 2. února, kdy domácí nastoupí od 18 hodin v hale Borky proti ČZU Praha.

Kolín v minulých zápasech ve skupině o 7. až 14. místo splnil cíl a odlepil se ode dna tabulky. Tuto fázi soutěže zakončil na 5. místě. Nyní ho čeká dalších deset utkání.