„Ani nevím, jestli s tím budu umět zacházet," řekl s úsměvem vítěz při slavnostním předávání. „A jestli hraju ještě někde jinde? ne. jenom v Kolínském deníku," dodal tipér z Kostelce nad Černými lesy.

Druhou příčku obsadil v dlouhodobé soutěži Marek Mašín z Kolína. Ten si odnesl celodenní rodinou vstupenku do aquaparku Čestlice, batoh a pálku s míčky na stolní tenis.
Pomyslené stupně vítězů doplnil na třetím místě Josef Hykman ze Svojšic. Ten získal celodenní vstupenku pro jednoho do aquaparku Čestlice, sud piva značky Rohozec a pálku na badminton. „Aspoň budu mít důvod sportovat," podotkl Hykman.

Letošní ročník byl napínavý až do posledního kola. Vždyť o stupních vítězů rozhodoval lepší bodový zisk v posledních kolech. Zatímco mezi jednotlivci to byl boj na ostří nože, mezi sběrnými místy to bylo naopak jednoznačné. Vítězem se stala restaurace Barborka. „Je to naše druhé vítězství. Příští rok bychom chtěli hattrick," hlásil kapitán Vítězslav Holík starší.

STATISTIKA

Jednotlivci
1. Josef Lomič79 bodů (tablet, mikina, fotbalové chrániče, míč na basketbal).
2. Marek Mašín 79 bodů (celodenní rodinná vstupenka do aquaparku Čestlice, batoh, pálka a míčky na stolní tenis).
3. Josef Hykman 79 bodů (celodenní vstupenka pro jednoho do aquaparku Čestlice, sud piva, pálka na badminton).

Sběrná místa: 1. Restaurace Barborka 337 kuponů, 2. Hospoda na Hřišti v Pečkách 225. 3. Hospoda na Pašince 52.

Sponzoři: Aquapark Čestlice, pizzeria Týna, krám se sportovním vybavením Sporttrio a pivovar Rohozec.