O další body budou bojovat na jihu Čech

Basketbalisté Kolína v posledním kole NBL splnili povinnost a na domácí palubovce porazili poslední Brno. Tím se opět přihlásili do bojů o play off. O další vylepšení svého postavení budou bojovat v sobotu Jindřichově Hradci. Zápas na jihu Čech začíná v 18 hodin.

Do bojů zasáhnou všechny týmy

Kompletním prvním kolem pokračuje v sobotu fotbalový zimní turnaj, který se hraje na umělé trávě v Kolíně pod názvem „O pohár starosty města". Do bojů zasáhne všech šest přihlášených mužstev.
Rozpis: Kolín U19 – Libice nad Cidlinou (10), Velim – Nymburk (12), Radim – Poříčany (14).

Fotbalisté Kolína hrají v Liberci

Další těžký soupeř čeká v zimní přípravě na fotbalisty Kolína. Ti se po dvou duelech v Tipsport lize představí v Liberci, kde v sobotu odehrají další přípravný zápas. Utkání na severu Čech začíná v 11 hodin.

V odvetě mají soupeři co vracet

Podruhé v řadě hrají hokejisté Kolína na ledě soupeře. Ve středu se představili v Pelhřimově, v sobotu zajíždějí do Moravských Budějovic. První vzájemné měření sil Kozlové nezvládli a prohráli 1:2. Jak dopadne odveta? Na to dá odpověď sobotní duel, který začíná v 18 hodin.

Volejbalisté mají letos premiéru

Po delší přestávce se opět rozbíhá kolotoč volejbalových soutěží. Na hráče Kolína čeká v tomto roce první duel v krajském přeboru. V sobotu přivítají Vlašim. První zápas začíná v hale Stap bar 
v 11 hodin.