Derby: Kozlové přivítají Nymburk

Dlouho očekávané derby je tady. V sobotu přivítají hokejisté Kolína odvěkého rivala z Nymburka. Oba celky od sebe dělí pět bodů. Kolín je šestý, Nymburk devátý.
Říká se, že derby favorita většinou nemá. A platí to i tentokrát. Zvlášť když se Kozlům v poslední době výsledkově nedaří. Třikrát v řadě odešli poraženi, dvakrát z toho v prodloužení. Prolomí mini sérii neúspěchů právě proti Nymburku? Na tuto otázku dá sobotní mač, který začíná na kolínském ledě tradičně v 17.07 hodin.

Hrají pod umělým osvětlením

Pohled na tabulku druhé fotbalové ligy není z pohledu Kolína zrovna příjemný. Nováček soutěže se po první polovině krčí na posledním místě. Na příčku znamenající záchranu ztrácí deset bodů. Již o tomto víkendu může ale v předehrávce druhého jarního kola něco z této ztráty umazat. Nebude to mít ale vůbec snadné.  Hraje ve Zlíně, jemuž patří sedmá příčka. V prvním vzájemném měření sil vyhrál v Kolíně 2:1. Zápas začíná v sobotu v 18 hodin. Přeruší Kolín sérii šesti porážek v řadě?

Basketbalisté hrají před televizními kamerami

V pondělí sice prolomili sérii nepříznivých výsledků, když vyhráli ve třetím kole Českého poháru na půdě Horejsku Děčín, v nejvyšší basketbalové soutěži se jim
v poslední době ale nedaří. Basketbalisté Kolína prohráli čtyři zápasy v řadě. Díky tomu jsou stále na předposlední jedenácté příčce tabulky Kooperativy NBL. V sobotu budou mít další šanci černou sérii změnit. Od 18 hodin hostí pražský tým USK. Zápas vysílá v přímém přenosu Slovak Sport TV1. První vzájemný duel vyhrálo USK doma o čtyři body 80:76.