„Již od začátku utkání byla znát jasná převaha týmu hostí, kteří diktovali tempo hry a dokazovali všem divákům, proč skončili třetí v první lize," uvedl hrající manažer Vešáku Libor Křelina.

„My se snažili poctivě bránit. To se nám vcelku dařilo. V zápase byl také znát rozdíl ve střelecké produktivitě. Benago využilo, dá se říct, všech svých šancí a našich chyb, my, bohužel, naše příležitosti neproměnili. Zápas celkově hodnotíme kladně a myslím si, že i přítomní diváci ocenili výkon obou mužstev," podotkl.

Přestože Věšák prohrál, manažer mužstvo pochválil. „I přes konečný stav 3:12 musím kluky pochválit za poctivý výkon a bojovnost. Tímto zápasem jsme zakončili letošní futsalovou sezonu a budeme se těšit na další na podzim tohoto roku," dodal Křelina.

„Řekl bych, že zápas jsme měli pod kontrolou od první minuty. Soupeř se sice snažil hrát, běhat s námi, ale nestačilo to. Ovšem i tak musím říct, že domácí podali sympatický výkon a hráli v naprosté pohodě. Nesnažili se nás pokopat, jak to někdy v těchto zápasech bývá. Musím říct, že hráli slušně," řekl po utkání autor šesti gólů Marcel Rodek.

Branky: Adamec, Nedbal, Kovařík – Rodek 6, Brahimi 4, Hochman, Kilián. Diváci: 40. Poločas: 2:7.
Vešák Butabi: Dřízhal – Svoboda, Pechar, Hruška, Lib. Křelina, Luk. Křelina, Nedbal, Lev, Kovařík, Malý, Adamec.
Benago: Bezstarosti – Hochman, A. Simitči, Kilián, Lištván, Rodek, Dvořák, Brahimi.