„Na domácí zápas s týmem, který pomýšlí na postup do druhé ligy, jsme se sešli v počtu, že jsme ještě nevyužili tři náhradníky. Tak by to mělo být pravidelně,“ potěšilo trenéra Michala Škopka.

To byla jedna z mála věcí, která ho ale potěšila. Samotný výsledek už nikoliv.

„Zápas začal ve velmi svižném tempu. Hosté na nás vlétli a od prvních minut hráli velmi důrazně, nebojím se říct, že až za hranicí regulérnosti. Rozhodčí to neměli vůbec jednoduché. Naši někteří hráči se často nechali strhnout k tvrdé hře a proto v zápase padlo neskutečných jedenáct žlutých karet a dokonce jedna červená. Bohužel tu na naší straně obdržel Seifert. V utkání se kopalo dokonce jedenáct přímých trestných kopů po akumulovaných faulech. To za 20 let, co hraji futsal, nepamatuji,“ podotkl Škopek.

Úvod zápasu Kolínu vyšel parádně a po pěkné akci otevřel skóre Rosendorf. Hosté po chybě domácích brzo vyrovnali. Byl to zápas nahoru dolů. Hosté šli následně do vedení a Kolín začal ztrácet. První poločas vyzněl pro soupeře.

Ve druhém poločase byl Kolín lepší, ale neproměnil v úvodu tři tutovky, navíc hostující brankář několikrát vytáhl fantastický zákrok. Především díky němu si Kadaň odvezla tři body za vítězství.

„V závěru jsme měli velké šance, ale brankář z Kadaně byl vždy proti. Naopak hosté z ojedinělé šance skórovali a se štěstím získali vítězství,“ posteskl si Michal Škopek.

Kolínu patří po sedmi kolech osmá příčka. O další body bude bojovat v pátek na půdě druhého Perštejnu.

Branky: Navrátil 2, Seifert 2, Slezák, Kopecký, Rosendorf. Poločas: 4:7.

Kolín: Barták – Seifert, Funda, Navrátil, Kopecký – Slezák, Kovařík, Jehlička, Rosendorf.