Basketbal

V turnaji basketbalistek ze 6. a 7. třídy se utkalo celkem 8 týmů, turnaj nejstarších děvčat měl o jednoho účastníka méně.

Mezi mladšími děvčaty vyhrála boje ve dvou skupinách družstva ZŠ Kolín, Mnichovická a ZŠ Kolín, Ovčárecká, která se utkala o pohár pro vítěze. Ten nakonec získaly po výhře 24:18 mladé basketbalistky z „pětky“. Bronzové medaile vybojovaly žákyně ZŠ Kolín, Masarykova, které v boji o 3. místo porazily 12:6 dívky ze ZŠ Kolín, Lipanská.

Ve starší kategorii prošla celým turnajem naprosto hladce děvčata ze ZŠ Kolín, Masarykova, která ve finále rozdrtila celek ZŠ Kolín, Mnichovická 21:2. Třetí příčku rovněž jasně získaly dívky ze ZŠ Kolín, Kmochova po výhře 14:2 nad ZŠ Kolín, Prokopa Velikého.

Pořadí turnajů:

Dívky 6. a 7. třída: 1 . ZŠ Kolín, Mnichovická, 2. ZŠ Kolín, Ovčárecká, 3. ZŠ Kolín, Masarykova, 4. ZŠ Kolín Lipanská, 5. ZŠ Kolín, Bezručova, 6. ZŠ Kolín, Kmochova, 7. Gymnázium Kolín, 8. ZŠ Kolín, Prokopa Velikého.

Dívky 8. a 9. třída: 1. ZŠ Kolín, Masarykova, 2. ZŠ Kolín, Mnichovická, 3. ZŠ Kolín, Kmochova, 4. ZŠ Kolín, Prokopa Velikého, 5. ZŠ Kolín, Ovčárecká, 6. ZŠ Kolín, Bezručova, 7. ZŠ Kolín, Lipanská.

Fotbal

Ve finálových fotbalových turnajích se bojovalo v šestičlenných skupinách systémem každý s každým.

Mezi nejmenšími fotbalisty z 1. až 3. třídy byla finálová skupina nesmírně vyrovnaná a pohár za 1. místo vybojovali hráči ZŠ Kolín, Masarykova ziskem 9 bodů, když dvakrát vyhráli a třikrát remizovali. O dva body druzí skončili chlapci z Peček, kteří ve vzájemném zápase předčili bronzové žáky ze ZŠ Velim.

Mezi žáky ze 4. a 5. tříd vyhráli jednoznačně malí fotbalisté ze ZŠ Kolín, Kmochova, kteří neztratili ani bod. Stříbrné medaile vybojovali žáci ZŠ Kolín, Mnichovická ziskem 8 bodů a o bod méně získali žáci ZŠ Pečky.

Pořadí finálových turnajů:

1. až 3. třída: 1. ZŠ Kolín, Masarykova, 2. ZŠ Pečky, 3. ZŠ Velim, 4. ZŠ Kolín, Mnichovická, 5. ZŠ Kolín, Bezručova, 6. ZŠ Kolín, Lipanská, z kvalifikace 7. ZŠ Týnec Nad Labem, 8. ZŠ Velký Osek.

4. - 5. třída: 1. ZŠ Kolín, Kmochova, 2. ZŠ Kolín, Mnichovická, 3. ZŠ Pečky, 4. ZŠ Velký Osek, 5. ZŠ Kolín, Lipanská, 6. ZŠ Býchory, z kvalifikace 7. ZŠ Velim, 8. ZŠ Kolín, Prokopa Velikého.

Florbal

Ve florbalu chlapeckých kategorií postoupilo do finálových turnajů vždy osm nejúspěšnějších celků z kvalifikací, které se utkaly ve dvou skupinách, z nichž prvé dva týmy postoupily do skupiny finálové a týmy ze 3. a 4. místa bojovaly o 5. až 8. místo.

Boji v kategorii 6. a 7. třída prošli celým turnajem bez ztráty jediného bodu hráči ze ZŠ Kolín, Lipanská. Stříbrné medaile získali díky lepšímu skóre při stejném bodovém zisku žáci ZŠ Velim a třetí skončili florbalisté ze ZŠ Kolín, Prokopa Velikého.

I kategorie 8. a 9. třída měla stejného vítěze, tedy hráče ze ZŠ Kolín, Lipanská. Stříbro a bronz si rozdělily dvě venkovské školy - ZŠ Týnec nad Labem a ZŠ Pečky.

Chlapci 6. a 7. třída: 1. ZŠ Kolín, Lipanská, 2. ZŠ Velim, 3. ZŠ Kolín, Prokopa Velikého, 4. ZŠ Kolín, Mnichovická, 5. Gymnázium Kolín, 6. ZŠ Plaňany, 7. ZŠ Kolín, Masarykova, 8. ZŠ Týnec Nad Labem.

Chlapci 8. a 9. třída: 1. ZŠ Kolín, Lipanská, 2. ZŠ Týnec nad Labem, 3. ZŠ Pečky, 4. ZŠ Kolín, Mnichovická, 5. Gymnázium Kolín, 6. ZŠ Kolín, Bezručova, 7. ZŠ Kolín, Prokopa Velikého, 8. ZŠ Velký Osek.

Ve středu nebyl ukončen žádný sport, a tak se bodové pořadí se oproti úterku nezměnilo, ale přesypalo se medailové pořadí.