První medaili v nejobsazenější kategorii kadeti/ženy vybojovala při své úplně první mezinárodní účasti Adéla Kaplanová. Poté, co se probojovala do semifinále a následně do finále, nechala za sebou dalších 25 závodnic a získala bronzovou medaili.

Nejčastější sběratelkou medailí na mezinárodních turnajích je tradičně Simona Kálalová, která i přes svoje vleklé zdravotní problémy, které omezují její tréninkovou přípravu, nezklamala a z chorvatského Záhřebu si přivezla po úžasném výkonu stříbrnou medaili.

Další v pořadí si na stupínek pro druhé místo vystoupal také Šimon Krechler a pro českou reprezentaci tak získal další cenný kov. I přestože skončil těsně pod stupni vítězů, pro bronzovou medaili, která se na mezinárodních turnajích dává i za čtvrté místo, si došel v kategorii kadetů také Kryštof Krechler.

Posledním želízkem v ohni byla Jitka Poláčková, která brala účast na chorvatském turnaji  jako přípravu na mistrovství světa, které se koná 
v indonéském Bali. V nejprestižnější kategorii seniorky I bojovala, svým výkonem určitě nezklamala, nakonec to ale stačilo pouze na čtvrté místo. 

„Předvedla určitě nejlepší výkon v kategorii. Závody 
v taekwondo WTF se často potýkají s nedostatkem kvalifikovaných rozhodčích, což bohužel velice často demotivuje naše závodníky, kteří díky mistrovi trénují nejnovější provedení technik, na rozdíl od jiných závodníků, do nejmenších detailů. Nevyškolení rozhodčí neumějí správně hodnotit, neboť nejsou včas a řádně vzděláni a v takovýchto situacích se pak naši závodníci ptají, proč vyhráli jiní, kteří dělali chyby, či neměli správné provedení technik či prezentaci," uvedla jeden z problémů trenérka kolínských závodníků Tereza Lee Neumannová.

V chorvatském Záhřebu se takto stalo v případě Simony Kálalové a Jakuba Uhra, kteří také předvedli výkony odpovídající nejlepšímu umístění a nakonec skončili druzí. „Tentokrát to bylo tak do očí bijící, že když se to stalo v jeden den již potřetí v případě Jitky, tak jindy klidný mistr Lee s trenérem Limprechtem podal oficiální protest, který sice hlavní rozhodčí po zhlédnutí videa uznal, ale z organizačních důvodů nebylo možno situaci nijak řešit a vše zůstalo 
u původního rozhodnutí. Nebylo totiž možné z časových důvodů závod pro celou kategorii seniorek opakovat," podotkla Tereza Lee Neumannová.