Turnaje se zúčastnila česká reprezentace A, B i C a z toho čtveřice závodníků z Taehanu Kolín. Na turnaji bylo více než 200 závodníků z osmi evropských zemí, a to z Rakouska, Maďarska, Francie, Švýcarska, Velké Británie, Německa, Belgie a České republiky. Ale i s takto velkou konkurencí si čeští závodníci poradili a přivezli velké množství medailí od zlatých po bronzové.

Závod v Rakousku byl pro celý národní tým, stejně jako i pro Taehan velmi úspěšný. Každý ze závodníků získal nejméně jednu medaili.
Jako první nastoupila do závodu Judita Hájková, která vybojovala třetí místo v jednotlivcích v kategorii juniorky A a společně s kolegyněmi juniorkami z národního týmu také první místo ve trojicích.

Dále nastoupil Tomáš Markov, který měl ve své kategorii kadeti A velmi silnou konkurenci. Soupeřů se však nezalekl a skončil na krásném pátém místě. Následně ve dvojicích spolu s Adélou Kaplanovou vybojoval třetí příčku a za trojici obsadil ještě lepší místo, a to druhé.

Vzápětí do bojů nastoupila v kategorii seniorka A Nicola Zimová a Adéla Kaplanová. I pro ně skončil závod úspěchem. Nepodařilo se jim porazit pouze jedinou závodnici. Adéla Kaplanová obsadila druhou příčku, Nicola Zimová byla třetí.

Český reprezentační tým v disciplíně poomsae vyhrál v celkovém hodnocení celý závod, což je pro ČR obrovský úspěch.

„Závody v Rakousku byly po všech stránkách zdařilé. Nejenom, že se nám podařilo získat cenné medaile, ale celý výlet byl krásný. Byli jsme ubytováni v hotelu s krásnými výhledy na Alpy. Hned po závodech jsme měli možnost navštívit hlavní město Lichtenštejnska Vaduz. Prostě paráda,“ uvedla Adéla Kaplanová.