VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Stolní tenis, krajské soutěže 8. a 9. kolo

Střední Čechy/ Po týdenní přestávce pokračovaly dalším kolem stolnětenisové soutěže družstev. Utkáním kola byl tentokrát divizní duel mezi Sokolem Líbezníce a Sokolem Hudlice B. Domácí po 32 kolech bez ztráty bodu byli na svých stolech doslova deklasováni a čelo divize tak museli přenechat soupeři.

4.12.2008
SDÍLEJ:

Soutěže stolních tenistů pokračovaly v krajských soutěžích dalšími dvěma koly.Foto: Jan Vildmon

Středočeská divize
8. kolo:
Líbeznice – Hudlice B 3:10 (čtyřhry 1:1) Kraml 2 – Homolka 3, Drož 3, Dřevěný 2, Landa 1, Hudlice A – Kr. Dvůr C 10:1 (2:0) Šulc 3, Hrabár 2, Hříbal 2, Gruber 1 – Kopřiva 1, SKP ARLT Kladno – TTC Kladno 10:8 (2:0) Ulihrach 3, Prágr 2, Hrubý 2, Mrhal 1 – Zika 4, Škubal 2, Gábriš 1, Havlíček 1, Rakovník – Hořovice 10:4 (2:0) Mikeš 2, Lédl 2, Čech 2, Andrt 2 – Koros 2, Šmíd 1, Chládek 1, Neratovice – Kolín 3:10 (0:2) Beneš 1, Mottl 1, Michal 1 – Dolejší 3, Pilner 3, Uher 1, Vendl 1, Brandýs n. L. – Ml. Boleslav B 10:8 (1:1) Zatřepálek 3, Berger 3, Mifka 2, Šubrt 1 – Serbus 4, Nešněra 2, Zahrádka 1.
9. kolo: Líbeznice - Králův Dvůr C 10:1 (1:1) Kala 3, Vondráš 2, Janíček 2, Kraml 1, 1xWO, Hudlice A – Hudlice B 0:10 (0:2) Dřevěný 2, Drož 2, Homolka 2, Landa 2, SKP ARLT Kladno – Hořovice 10:3 (2:0) Ulihrach 3, Hrubý 3, Prágr 2, Šmíd 2, Koros 1, Rakovník – TTC Kladno 7:10 (2:0) Lédl 3, Andrt 1, Mikeš 1 – Bajer 4, Zika 2, Škubal 2, Havlíček 2, Neratovice – Ml. Boleslav B 10:5 (1:1) Mottl 4, J. Dvořák 2, Michal 2, Zd. Dvořák 1 – Fuka 2, Nešněra 1, Zahrádka 1, Brandýs n. L. – Kolín 10:8 (1:1) Zatřepálek 3, Šubrt 2, Mifka 2, Berger 2 – Pilner 4, Dolejší 3.
1. Hudlice B 9 8 1 0 89:28 25
2. Líbeznice 9 8 0 1 83:52 24
3. Kolín 9 6 1 2 84:51 19
4. Brandýs n. L. 9 5 1 3 76:76 16
5. TTC Kladno 9 4 2 3 80:67 14
6. Neratovice 9 4 2 3 68:69 14
7. Rakovník 9 4 0 5 61:73 12
8. ARLT Kladno 9 3 1 5 64:74 10
9. Hudlice A 9 3 0 6 62:74 9
10. Ml. Boleslav B 9 3 0 6 59:76 9
11. Hořovice 9 1 0 8 48:83 3
12. Králův Dvůr C 9 0 2 7 37:88 2

Přebor I. třídy
Skupina A
8. kolo:
Kr. Dvůr D – Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1) Včelička 3, Kopřiva 3, Hák ml. 2, Dřevěný 1, Vlasák 1 – Baier 2, Budělovský 2, Nevolný 1, 1xWO, ST–Šanov – So Příbram 1:17 (0:2) L. Knor 1 – Jaroš 4, Kotrbatý 4, Šprysl 4, Havelka 3, Veltrusy – Lány 11:7 (1:1) Jirásek 3, Šulc 3, Kuthan 2, Křišťan 2 – Spiegl 3, P. Moravec 2, J. Moravec 1, Rakovník B – Hořovice B 9:9 (2:0) Kos 3, Přibík 2, Kettner 1, Brabec 1 – Kebrle 3, Ungr 3, Čepelák 2, Pancíř 1, TTC Kladno B – TTC Příbram 10:8 (1:1) Bajer 4, Vychodil 2, Havlíček 2, Mencl 1 – Srch 2, Silavecký 1, Dlouhý 1, 3xWO, Říčany B – Rožmitál 10:8 (0:2) Pokorný 3, Valenta 3, Boubelík 2, Voráč 1 – Eisenreich ml. 2, Zajíček 2, Čížek 1, Staník 1.
9. kolo: Kr. Dvůr D – So Příbram 7:11 (1:1) Kopřiva 3, Dřevěný 2, Hák ml. 1 – Šprysl 4, Kotrbatý 3, Jaroš 2, Mráz 1, ST–Šanov – Lochovice 1:7 (1:1) L. Knor 4, Kadeřábek 3, V. Knor 2, Kočka 1 – Budělovský 3, Protiva 2, Nevolný 1, Veltrusy – Hořovice B 13:5 (2:0) Kuthan 3, Křišťan 3, D. Šulc 3, Jirásek 2 – Kubát 3, Čepelák 2, Rakovník B – Lány 8:10 (1:1) Kos 2, Přibík 2, Rezek 2, Kettner 1 – M. Moravec 3, Vajcová 2, P. Moravec 2, Spiegl 2, TTC Kladno B – Rožmitál 11:7 (2:0) Bajer 4, Lážnovský 2, Vychodil 2, Menc 1 – Čížek 3, Eisenreich ml. 2, Zajíček 2, Říčany B – TTC Příbram 10:8 (1:1) Boubelík 4, Voráč 2, Pokorný 2, Valenta 1 – Srch 2, Silavecký 2, Dlouhý 1, 2xWO.
1. TTC Kladno B 9 8 0 1 103:59 24
2. Lány 9 6 1 2 91:71 19
3. TTC Příbram 9 6 0 3 101:61 18
4. So Příbram 9 6 0 3 93:69 18
5. ST–Šanov 9 5 0 4 86:76 15
6. Veltrusy 9 5 0 4 80:82 15
7. Lochovice 9 4 1 4 79:83 13
8. TTC Říčany B 9 4 0 5 68:94 12
9. Hořovice B 9 3 1 5 70:92 10
10. Rožmitál 9 2 1 6 72:90 7
11. Rakovník B 9 1 2 6 75:89 5
12. Králův Dvůr D 9 1 0 8 54:108 3
Skupina B
8. kolo:
Sázava B – So Kutná Hora B 12:6 (1:1) Herout 4, Betuštiak 4, Trmal 1, Táborský 1, 1xWO – Tivodar 2, Štus 1, Bureš 1, Liberský 1, Bělá B – Kostelec n. Č. l. 8:10 (0:2) Řípa 4, Šlapáček 3, Balcar 1 – Rak 3, Menz 2, Pokorný 2, Čihák 1, AŠ Ml. Boleslav C – Libice n. C. 11:7 (2:0) Postetl 3, Antoš 3, Kouřil 2, 1xWO – Kaipr 3, Trajhan 2, Paroulek 1, Pekárek 1, Mnichovo Hradiště – Sadská 9:9 (1:1) Stránský 3, Trávníček 2, Blažek 2, Ort 1 – Wagner 4, Beran 2, Kyncl 2, Krchleby – Kolín B 6:12 (1:1) Procházka 2, Kučera 2, Král 1 – Zaplatílek 3, Ptáček 3, Mazurkiewicz 3, Ulrich 2, Brandýs B – Velké Popovice 11:7 (1:1) Synek 3, Sysel 3, Seidl 2, Holub 2 – Randák 1, Stupavský 1, Maršál 1, Semrád 1, 2xWO.
9. kolo: Sázava B – Kostelec 10:8 (1:1) Betuštiak 4, Herout 3, Budjač 2 – Menz 1, Pokorný 1, Čihák 1, Rak 1, 3xWO, Bělá B – So K. Hora 11:7 (2:0) Šlapáček 3, Balcar 2, Gargulák 2, Řípa 1, 1xWO – Bureš 2, Tivodar 2, Liberský 1, Štus 1, 1xWO, Ml. Boleslav C – Sadská 10:8 (1:1) Postetl 3, Čeřovský 3, Kouřil 2, Antoš 1 – Wagner 2, Beran 2, Kyncl 1, Vojáček 1, 1xWO, Mn. Hradiště – Libice n. C. 13:5 (2:0) Blažek 3, Ort 2, Stránský 2, Trávníček 1, 3xWO – Trajhan 2, Kaipr 1, 2xWO, Krchleby – V. Popovice 10:8 (1:1) Procházka 4, Kučera 3, Kemr 2 – Stupavský 2, Randák 2, Semrád 2, Maršál 1, Brandýs B – Kolín B 6:12 (2:0) Holub 2, Seidl 1, Sysel 1 – Ptáček 4, Zaplatílek 3, Mazurkiewicz 3, Ulrich 1, 1xWO.
1. Kostelec n. Č. l. 9 7 1 1 96:66 22
2. Mn. Hradiště 9 7 1 1 105:57 22
3. Sadská 9 6 1 2 106:56 19
4. TTC Bělá p. B. B 9 6 0 3 92:70 18
5. AŠ Ml. Boleslav C 9 5 1 3 81:81 16
6. Sázava B 9 4 1 4 68:94 13
7. Kolín B 9 4 1 4 78:84 13
8. Brandýs n. L. B 9 4 0 5 83:79 12
9. Kutná Hora 9 3 0 6 66:96 9
10. Krchleby 9 2 0 7 61:101 6
11.V. Popovice 9 1 1 7 63:99 4
12. Libice n.C. 9 1 1 7 73:89 4

Přebor II. třídy
Skupina A
8. kolo:
Roztoky – TTC Kladno C 1:17 (čtyřhry 0:2) Švarc 1 – Pavlíček 4, Pachman 4, Špalek 4, Šulc 3, Neratovice B – Přezletice 10:8 (1:1) Beneš 3, Ehl 2, Trnka 2, Čuba 2 – Ouda 3, Slunéčko 1, Weishaupt 1, 2xWO, Sn. Kladno – Mlékojedy 11:7 (1:1) Špalek 4, Kříž 2, Slabý 2, Jírový 2 – Zd. Donát 3, Legát 3, Líbeznice B – Sport Kladno 9:9, Kralupy n. Vlt. – Slaný 9:9, SKP ARLT Kladno B – TTC Kladno D 13:5 – domácí týmy autory získaných bodů nenahlásily.
9. kolo: Roztoky – TTC Kladno D 10:8 (2:0) Moravec 3, Žáček 2, Švarc 2, Pöschl 1 – Vospálek 2, Novotný 1, Řezníček 1, 4xWO, Neratovice B – Mlékojedy 11:7 (2:0) Trnka 3, Beneš 3, Čuba 2, 1xWO – Zd. Donát 3, Legát 2, Halama 1, M. Donát 1, Sn. Kladno – Přezletice 13:5 (2:0) Jírový 4, Špalek 4, Kříž 2, Slabý 1 – Ouda 2, Slunéčko 1, Weishaupt 1, Štěpánek 1, Líbeznice B – Slaný 16:2, Kralupy n. Vlt. – Sport Kladno 7:11, ARLT Kladno B – TTC Kladno C 7:11 – domácí týmy autory získaných bodů nenahlásily.
1. TTC Kladno C 9 8 1 0 130:32 25
2. Sport Kladno 9 6 2 1 97:65 20
3. Líbeznice B 9 6 1 2 97:65 19
4. Neratovice B 9 5 1 3 83:79 16
5. Slaný 9 5 1 3 78:84 16
6. Sn. Kladno 9 4 1 4 80:82 13
7. Přezletice 9 4 1 4 90:72 13
8. ARLT Kladno B 9 3 1 5 72:90 10
9. Roztoky 9 3 1 5 72:90 10
10. Mlékojedy 9 1 1 7 55:107 4
11. TTC Kladno D 9 2 0 7 68:94 3
12. Kralupy 9 0 3 6 50:112 –3
Skupina B
8. kolo:
Nymburk B – Bělá p. B. C 4:14 (0:2) Rufer 2, Mucha 1, Šimek 1 – Balog 4, L. Kaňka 3, Krucký 2, Slobodzian 2, J. Kaňka 1, Nymburk A – Josefův Důl 12:6 (2:0) Kyncl 3, Piroutek 3, Třešňák 2, Urbánek 2 – Niems 2, Kroupa 2, Kunst 1, 1xWO, Kosmonosy B – Sadská B 6:12 (1:1) Zajíček 2, Čech 1, Řezáč 1, 1xWO – Vojáček 4, Máka 3, Vydra 2, Hubáček 2, Mnichov Hradiště B – Sadská C 14:4 (1:1) Kracman 4, Luka 4, Rulec 4, Grill 1 – Motl 1, Počarovský 1, Hlubůček 1, Lysá n. L. – Mnichovo Hradiště C 10:8 (1:1) Boháč 4, Bittner 2, Havel 2, Adamčík 1 – Hoďák 3, Haas 2, Kastner 2, Klučov – Kosmonosy 4:14 (0:2) Chlumský 3, J. Martin 1 – M. Zajíček 3, Zahrádka 3, Durdis 3, Veselý 2, P. Zajíček 1.
9. kolo: Nymburk B – Josefův Důl 9:9 (0:2) Eliška 4, Pour 3, Šimek 1, Mucha 1 – Niems 2, Pácha 2, Kunst 2, Kroupa 1, Nymburk A – Bělá p. B. C 9:9 (2:0) Horáček 3, Třešňák 2, Piroutek 2 – Kaňka 3, Slobodzian 3, Krucký 2, Balog 1, Kosmonosy B – Sadská C 10:8 (1:1) Horsák 3, Řezáč 3, Čech 1, Durdis 1, M. Zajíček 1 – Popelka 3, Motl 2, Počarovský 1, Křepela 1, Mnichov Hradiště B – Sadská B 14:4 (0:2) Luka 4, Rulec 3, Kracman 2, Grill 2, 3xWO – Vydra 1, Hubáček 1, Lysá n. L. – Kosmonosy 2:16 (1:1) Boháč 1 – Zahrádka 4, Veselý 4, Durdis 4, Zajíček 3, Klučov – Mnichovo Hradiště C 9:9 (2:0) Kurel 3, J. Martin 2, Ševčík 1, P. Martin 1 – Haas 4, Kastner 3, Hoďák 2.
1. Kosmonosy 9 8 1 0 119:43 25
2. Mn. Hradiště B 9 7 1 1 102:60 22
3. Bělá p. B. C 9 6 1 2 102:60 19
4. Sadská B 9 6 0 3 90:72 18
5. Nymburk A 9 5 2 2 88:74 17
6. Lysá n. L. 9 4 2 3 82:80 14
7. Klučov 9 3 2 4 72:90 11
8. Nymburk B 9 3 1 5 62:100 10
9. Josefův Důl 9 2 1 6 65:97 7
10. Sadská C 9 2 0 7 61:101 6
11. Mn. Hradiště C 9 1 1 7 68:94 4
12. Kosmonosy B 9 1 0 8 61:101 3
Skupina C
8. kolo:
Králův Dvůr E – Hudlice C 1:17 (0:2) Šrámek 1 – Krous 4, Hubinger 4, Stehlík 4, Vaculík 2, Mníšek p. B. – Sedlčany B 9:9 (2:0) Šťastný 3, Sedláček 2, Macháček 1, Pecka 1 – Linhart 3, Mašek 3, Lesák 2, Kovář 1, Žebrák – Lány B 14:4 (1:1) Křemen 4, Spousta 3, Kunc 3, Jančiga 3 – Vajcová 2, Jirkovský 1, Nižbor – Stochov Honice 4:14 body nehlášeny, Karlštejn – Březnice B 10:8 (2:0) Vilhelm 3, Boudník 2, Laube 2, Břížďala 1 – Dušek 3, Haník 2, Medvedský 2, Slavíková 1, Klínec – Březnice A 15:3 body nehlášeny.
9. kolo: Králův Dvůr E – Sedlčany B 0:18 (0:2) Kovář 4, Linhart 4, Mašek 4, Lesák 4, Mníšek p. B. – Hudlice C 6:12 (2:0) Šťastný 3, Macháček 1 – Stehlík 4, Vaculík 3, Hubinger 3, Krous 2, Žebrák – Stochov Honice 12:6 (1:1) Jančiga 4, Křemen 3, Spousta 2, Kunc 2 – Jedlička 3, Karmazín 2, Nižbor – Lány B 6:12 body nehlášeny, Karlštejn – Březnice A 10:8 (2:0) Roziňák 3, Veselý 2, Vilhelm 2, Laube 1 – Zb. Soused 4, M. Soused 3, Michal 1, Klínec – Březnice B 14:4 body nehlášeny.
1. Žebrák 9 8 0 1 104:58 24
2. Lány B 9 6 2 1 106:56 20
3. Klínec 9 6 2 1 100:62 20
4. Stochov Honice 9 5 1 3 92:70 16
5. Hudlice C 9 5 1 3 94:68 16
6. Sedlčany B 9 4 4 1 100:62 16
7. Karlštejn 9 4 1 4 85:77 13
8. Březnice 9 4 0 5 84:78 12
9. Mníšek p. B. 9 3 1 5 66:96 10
10. Březnice B 9 2 0 7 63:99 6
11. Nižbor 9 0 2 7 58:104 2
12. Králův Dvůr E 9 0 0 9 20:142 0
Skupina D
8. kolo:
Vlašim – So Kutná Hora B 10:8 (1:1) Kudrna 4, Šváb 3, Hejný 1, Pěnkava 1 – Růžička 3, Mucha 2, Kořínek 1, 1xWO, Benešov – Kostelec n. Č. l. B 10:8 (2:0) Povolný 3, Zrcek 3, Palla 2 – Vacek 3, Pokorný 2, Burda 2, 1xWO, Čáslav – Říčany C 9:9 (0:2) Sosnovec 3, Cyrus 3, Lövl 3 – Valenta 3, Erlich 2, Černý 1, Šanc 1, Týnec n. L. – Týnec n. S. 8:10 (0:2) Mošna 3, Valenta 2, Moravec 2, Cincibus 1 – Hameta 4, Staněk 3, Balata 1, Uhl. Janovice – Kolín C 8:10 (1:1) I. Švarc 4, P. Švarc 2, Žoha 1 – Lhoták 3, Brant 3, Šembera 2, Ptáček 1, Olympia Kutná Hora – Kolín D 15:3 (2:0) Majer 3, Tichý 3, Zajíček 1, Vrána 1, 5xWO – Somolík 1, Hrda 1, 1xWO.
9. kolo: Vlašim – Kostelec n. Č. l. B 11:7 (1:1) Kudrna 4, Šváb 3, Beranová 2, Hejný 1 – Vacek 1, Pokorný 1, Burda 1, Moravec 1, 2xWO, Benešov – So Kutná Hora B 13:5 (1:0) Povolný 2, Dohnal 2, Zrcek 2, Šturm 1, 5xWO – Růžička 4, Kořínek 1, Čáslav – Týnec n. S. 14:4 (0:1) Lövl 3, Zikmunda 2, Cyrus 2, Beňuš 2, 5xWO – Staněk 1, Hameta 1, 1xWO, Týnec n. L. – Říčany C 8:10 (1:1) Valenta 4, Moravec 1, Mošna 1, 1xWO – Erlich 3, Šanc 3, Plíhal 2, Míka 1, Uhl. Janovice – Kolín D 9:9 (1:1) Žoha 3, I. Švarc 3, Číž 1, P. Švarc 1 – Hrda 4, Heinclová 2, Holman 1, Křivánek 1, Olympia Kutná Hora – Kolín C 6:12 (1:1) Majer 3, Tichý 2 – Ptáček 4, Šembera 2, Lhoták 2, Brant 2, 1xWO.
1. Čáslav 9 7 1 1 110:52 22
2. Benešov 9 7 0 2 102:60 21
3. Vlašim 9 6 1 2 97:65 19
4. Říčany C 9 6 1 2 84:78 19
5. Olymp K. Hora 9 5 1 3 88:74 16
6. Kolín C 9 5 0 4 72:90 15
7. Kostelec n. Č. l. B 9 4 1 4 85:77 13
8. Kolín D 5 4 1 4 81:81 13
9. Uhl. Janovice 9 2 1 6 68:94 7
10. Týnec n. L. 9 2 0 7 72:90 6
11. Týnec n. S. 9 1 0 8 59:103 3
12. So. Kutná Hora B 9 1 1 7 54:108 –2

Autor: Vlastimil Dudáček

4.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 20 000 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče Pečovatel/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: První kontakt:, Nováková Kateřina, tel.: 323 603 962, po - pá 8 - 15 hod,, e-mail: k.novakova@senecura.cz,, osobně: SeneCura Senior Centrum Kolín, Smetanova 1000, úterý 9 - 10 hod., , Náplň práce: , Přímá péče o seniory - pomoc s hygienou, stravováním a při běžných denních aktivitách., , Požadujeme: , Empatii, spolehlivost, ochotu pracovat a učit se., Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou., , Zaměstananecké výhody:, Nové prostředí, milý kolektiv, firemní stravovaní, benefity-poukázky Sodexo.. Pracoviště: Senecura seniorcentrum kolín s.r.o. - kolín, Smetanova, č.p. 1000, 280 02 Kolín 2. Informace: Kateřina Nováková, +420 323 603 962. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 20 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/kuchařka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt:, Nováková Kateřina, tel.: 323 603 962, Po - Pá 8 - 15 hod, , e-mail: k.novakova@senecura.cz,, osobně: SeneCura Senior Centrum Kolín, Smetanova 1000, úterý 9 - 10 hod., , Náplň práce: , Výroba a výdej teplých jídel a specialit studené kuchyně, obsluha kuchyňských strojů, úklid kuchyně, vedení agendy - skladů v odpovídajícím programu., , Pracovní doba:, 40 hod/týden - krátký/dlouhý týden. , , Požadavky:, Požadujeme: spolehlivost, ochotu pracovat a učit se, Vyučení výhodou., , Zaměstnanecké výhody:, Nové prostředí, milý kolektiv, firemní stravovaní, benefity-poukázky Sodexo.. Pracoviště: Senecura seniorcentrum kolín s.r.o. - kolín, Smetanova, č.p. 1000, 280 02 Kolín 2. Informace: Kateřina Nováková, +420 323 603 962. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 25 000 Kč Stavební a provozní elektrikáři Elektrikáři. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt: , Machová Jana, tel.: 731 556 808 po - pá od 8 do 11 hod, , e-mail: magas@seznam.cz,, osobně: Velký Osek, Sluneční 739, 18 hod, po dohodě., , Jedná se o montážní firmu - práce vhodná i pro zájemce bez praxe, po vyučení. , Zabýváme se zakázkami v oboru - vytápění, klimatizace, rozvodů podlahového vytápění, plynofikací objektů, elektroinstalací,vodoinstalatérskými pracemi. , Práce je různorodá, na stavbách, v RD, bytových domech i ve firmách. , , Pracovní doba: Po - Pá 7 - 15 hod.. Pracoviště: Tomáš mach, Sluneční, č.p. 787, 281 51 Velký Osek. Informace: Jana Machová, +420 731 556 808. Stavebnictví - Stavebnictví Instalatéři, potrubáři 25 000 Kč Instalatéři ústředního topení Topenáři. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: První kontakt: , Machová Jana, tel.: 731 556 808 po - pá od 8 do 11 hod, , e-mail: magas@seznam.cz,, osobně: Velký Osek, Sluneční 739, 18 hod, po dohodě., , Jedná se o montážní firmu - práce vhodná i pro zájemce bez praxe, po vyučení. , Zabýváme se zakázkami v oboru - vytápění, klimatizace, rozvodů podlahového vytápění, plynofikací objektů, elektroinstalací, vodoinstalatérskými pracemi. , , Práce je různorodá, na stavbách, v RD, bytových domech i ve firmách., , Pracovní doba: po - pá 7 - 15 hod.. Pracoviště: Tomáš mach, Sluneční, č.p. 787, 281 51 Velký Osek. Informace: Jana Machová, +420 731 556 808.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Buštěhrad - Hrdlív 7:0, III.tř. sk.A, okr. Kladno, 21. 4. 2018

Buštěhrad kope za fotbal i s Gambrinusem

Ilustrační foto.

V generálce dostali bůra

Stane se hvězdnou posilou Rytířů baron Říha?

Kladno – Dva roky snilo hokejové Kladno o obránci schopném efektivně řídit přesilovou hru. Alespoň na úterní zápas ho získalo, v přípravě proti Ústí nad Labem v jeho dresu debutoval Jiří Říha.

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT