Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krajský stolní tenis 16. a 17. kolo

Střední Čechy - Stolnětenisové krajské soutěže po týdenní přestávce znovu rozpohybovaly celuloudové míčky. Do konce základní části v jednotlivých soutěžích už chybí pouze pět kol, a tak boje o elitní čtyřku zajišťující účast v play off začínají vrcholit. Stejně tak nabírají na dramatičnosti i boje o vyhnutí se play out, tedy zápasům o záchranu.

19.2.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Hájek

STŘEDOČESKÁ DIVIZE

16. kolo: Ml. Boleslav B – Kostelec n. Č. l. 10:4 (čtyřhry 2:0) Fuka 3, Zahrádka 2, Serbus 2, Nováček 1 – Rak 2, Pokorný 2, TTC Kladno B – Brandýs n. L. 10:4 (1:1) Havlíček 3, Pavlíček 3, Mencl 2, Vychodil 1 – Berger 1, Sysel 1, Mifka 1, SKP ARLT Kladno – Hudlice 2:10 (0:2) Vospálek 2 – Drož 2, Landa 2, Homolka 2, Dřevěný 2, Hudlice B – Rakovník 1:10 (0:2) Hubinger 1 – Mikeš 2, Kettner 2, Lédl 2, Čech 1, 1xWO, So Příbram – Mn. Hradiště 10:7 (1:1) Jaroš 3, Kotrbatý 3, Havelka 2, Bauer 1 – Stránský 2, Blažek 2, Ort 1, Trávníček 1, Hořovice – Neratovice 10:5 (2:0) Šmíd 3, Jirouch 2, Chládek 2, Korous 1 – Beneš 2, Dvořák 1, Michal 1, Dvořák ml. 1.

17. kolo: TTC Kladno B – Kostelec n. Č. l. 10:2 (2:0) Pavlíček 3, Mencl 3, Havlíček 1, Vychodil 1 – Rak 1, Pokorný 1, Ml. Boleslav B – Brandýs n. L. 9:9 (1:0) Fuka 2, Serbus 2, Zahrádka 2, Nešněra 1, 1xWO – Mifka 4, Berger 2, Zatřepálková 2, Šubrt 1, Hudlice B – Hudlice A 0:10 (0:2) Dřevěný 2, Drož 2, Homolka ml. 2, Landa 2, SKP ARLT Kladno – Rakovník 6:10 (2:0) Prágr 3, Hrubý 1 – Lédl 4, Mikeš 3, Štepka 2, Čech 1, Hořovice – Mn. Hradiště 7:10 (1:1) Jirouch 4, Šmíd 2 – Trávníček 3, Stránský 2, Blažek 2, Ort 2, So Příbram – Neratovice 10:8 (1:1) Jaroš 3, Kotrbatý 3, Bauer 2, Havelka 1 – Mottl 3, Beneš 2, Dvořák ml. 2.

1. Hudlice 17 13 0  4  153:86   39
2. Ml. Boleslav B 17 10 4  3  159:122  34
3. Brandýs n. L. 17 10 2  5  153:106  32
4. TTC Kladno B 17 10 0  7  132:126  30
5. Hořovice 17  8 5  4  147:124  29
6. Rakovník 17  9 2  6  148:127  29
7. Příbram 17  7 1  9  129:141  22
8. Neratovice 17  6 3  8  121:138  21
9. Mn. Hradiště 17  6 2  9  120:144  20
10. Hudlice B 17  6 2  9  113:129  20
11. ARLT Kladno 17  4 1 12  121:152  13
12. Kostelec n. Č. l. 17  2 0 15   59:160

KRAJSKÁ I TŘÍDA

Skupina A
16. kolo: Říčany B – V. Popovice 12:6 (čtyřhry 2:0)
Štěpánek 3, Pokorný 2, Valenta 2, Erlich 1, 2xWO – Randák 1, Stupavský 1, Škop 1, 3xWO, Žebrák – Veltrusy 9:9 (2:0) Spousta 3, Jančiga 2, Kžemen 1, Kunc 1 – Šulc 3, Tesárek 2, Křišťan 2, Jirásek 2, Lány – ST–Šanov 9:9 (1:1) Spiegl 2, Hrbek 2, M. Moravec 2, L. Moravec 2 – Pisár 4, V. Knor 3, L. Knor 1, Lochovice – Rakovník B 15:3 (1:1) Zítek 4, Baier 3, Budělovský 3, Zitta 3, 1xWO – Rezek 1, 1xWO, Rožmitál – TTC Kladno C 11:7 (2:0) Srch 4, Eisenreich ml. 3, Dlouhý 2 – Lážňovský 2, Pachman 2, Dědina 1, Šulc 1, 1xWO, Hořovice B – Kr. Dvůr C 8:10 (0:2) Kebrle 2, Čepelák 1, Čepelák ml. 1, 4xWO – Vlček 3, Kopřiva 3, Řejha 2.

17. kolo: Žebrák – V. Popovice 10:8 (2:0) Spousta 3, Jančiga 3, Kunc 2 – Randák 3, Stupavský 2, Škop 2, Semrád 1, Říčany B – Veltrusy 10:8 (2:0) Pokorný 3, Černý 2, Valenta 2, Šanc 1 – Jirásek 1, Šulc 1, Křišťan 1, 5xWO, Lochovice – ST–Šanov 11:7 (1:1) Zítek 4, Baier 3, Zitta 2, Budělovský 1 – Pisár 3, L. Knor 2, V. Knor 1, Lány – Rakovník B 10:8 (0:2) M. Moravec 3, Vajcová 3, L. Moravec 3, Spiegl 1 – Přibík 2, Kos 2, Rezek 2, Hořovice B – TTC Kladno C 7:11 (1:1) Ungr 2, Pancíř 1, 3xWO – Menc 3, Šulc 3, Lážnovský 2, Dědina 2, Rožmitál – Kr. Dvůr C 7:11 (0:2) Dlouhý 1, 6xWO – Řejha 3, Vlček 2, Kopřiva 2, Malina 2.

1. Králův Dvůr C 17 16 0  1  237:69   48
2. Lochovice 17 15 1  1  209:97   46
3. Říčany B 17 11 2  4  162:144  35
4. Rožmitál 17 10 2  5  177:129  32
5. ST–Šanov 17  8 5  4  169:137  29
6. Lány 17  8 3  6  161:145  27
7. Rakovník B 17  7 2  8  159:147  23
8. Velké Popovice 17  5 4  8  152:154  19
9. TTC Kladno C 17  4 2 11  118:188  14
10. Žebrák 17  3 2 12  100:206  11
11. Veltrusy 17  2 2 13  108:198   8
12. Hořovice B 17  0 1 16   84:222   1

Skupina B
16. kolo: Kolín C – Libice n. C. 7:11 (1:1)
Mazurkiewicz 2, Ptáček ml. 2, P. Ptáček 1, 1xWO – Trajhan 4, Paroulek 3, Kaipr 2, 1xWO, Kolín B – Brandýs B 13:5 (2:0) Hrda 4. Lhoták 2, Ulrich 2, Cikán 2, Zaplatílek 1 – Holub 2, Seidl 1, 2xWO, Benešov – Nymburk 7:11 (1:1) Váňa 2, Zrcek 1, Zvolský 1, 2xWO – Suchomel 3, Horáček 3, Piroutek 2, Třešňák 1, 1xWO, Sadská – K. Hora 10:8 (1:1) Wagner 4, Beran 3, Kyncl 2 – Herout 2, Maruščák 2, Štus 2, Vala 1, Kosmonosy – Sázava B 9:9 (0:2)Zajíček 3, Veselý 2, Čech 2, Durdis 2 – Trmal 3, Krejčí 2, Budjač 2, Bělá p. B. B – Ml. Boleslav C 10:8 (2:0) Řípa 3, Postelt 3, Prožík 2 – Loudín 2, Niedermertl 1, Kouřil 1, Kopecký 1, 3xWO.

17. kolo: Kolín B – Libice n. C. 12:6 (0:2) Lhoták 4, Ulrich 3, Zaplatílek 3, Hrda 1, 1xWO – Kaipr 3, Paroulek 1, Kolín C – Brandýs B 12:6 (2:0) Mazurkiewicz 3, P. Ptáček 3, Šembera 2, Ptáček ml. 1, 1xWO – Sysel 2, Holub 2, 2xWO, Sadská – Nymburk 14:4 (1:1) Vojáček 3, Vydra 2, Beran 2, Kyncl 2, 4xWO – Suchomel 2, Třešňák 1, Benešov – K. Hora 7:11 (0:2) Zrcek 1, Zvolský 1, 5xWO – Maruščák 3, Jirásek 2, Růžička 2, Štus 2, Bělá B – Sázava B 13:5 (1:1) Balcar 4, Postelt 3, Řípa 2, Balog 1, 2xWO – Trmal 1, Krejčí 1, Budjač 1, 1xWO, Kosmonosy – Ml. Boleslav C 9:9 (2:0) Durdis ml. 3, Veselý 2, Zajíček 2 – Čeřovský 4, Nováček 3, Kouřil 1, Loudín 1.

1. Kolín B 17 15 2  0  210:96   47
2. Sadská 17 14 1  2  204:102  43
3. Bělá p. B. B 17 12 2  3  198:107  38
4. Ml. Boleslav C 17  8 6  3  175:131  30
5. Libice n. C. 17  8 2  7  156:150  26
6. Kutná Hora 17  9 2  6  152:154  26
7. Kolín C 17  7 1  9  131:175  22
8. Brandýs n. L. B 17  4 4  9  127:179  16
9. Nymburk 17  4 3 10  120:186  15
10. Kosmonosy 17  3 3 11  135:171  12
11. Sázava B 17  2 2 13  118:187   8
12. Benešov 17  1 2 14  109:197   5

KRAJSKÁ II. TŘÍDA

Skupina A
16. kolo: Sport Kladno – Dřínov 13:5 (2:0)
Jedlička 4, Novák 3, Pírka 2, Tuček 2 – Holan 2, Kruml 1, Poláková 1, 1xWO, Rakovník C – Stochov Honice 8:10 (0:2) Cír 3, Fabinger 2, Tvrz 2, Šebek 1 – Karmazín 3, Navrátil 2, Janoušek 2, Jedlička 1, Slaný – Roztoky 11:7 body nehlášeny, Mlékojedy Kostelec n. L. – Neratovice B 9:9 (0:2) Halama 3, Donát 2, Novák 2, Legát 1, Kulíšek 1 – Ehl 4, Čuba 2, Košatý 1, SKP ARLT Kladno B – Lány B 3:15 (1:1) Heral 1. Šimo 1 – Šulc 4, Vajcová 3, Jirkovský 3, Szabo 2, 2xWO, Líbeznice B – Sn Kladno 11:7 (2:0) Kala 3, Kulíšek 3, Bernard 1, Trgiňa 1, 1xWO.

17. kolo: Sport Kladno – Roztoky 7:11 (2:0) Novák 2, 2xWO – Tikovský 4, Matějíček 3, Moravec 2, Žáček 2, Slaný – Dřínov 12:6 body nehlášeny, SKP ARLT Kladno B – Stochov Honice 9:9 (0:2) Heral 4, Šimo 2, Čermák 2, Dvořák 1 – Navrátil 3, Jedlička 2, Karmazín 1, Janoušek 1, Mlékojedy/Kostelec n. L. – Sn. Kladno 10:8 (2:0) Donát 4, Legát 2, Kulíšek 2 – Havel 3, Špalek 2, Šavel 2, Jírový 1, Rakovník C – Lány B 11:7 (1:1) Šebek 3, Fabinger 3, Brabec 2, Cír 2 – Šulc 4, Jirkovský 2, Líbeznice B – Neratovice B 8:10 (1:1) Kulíšek 3, Bernard 2, Trgiňa 2 – Košatý 3, Ehl 3, Šlechta 2, Čuba 1.

1. Lány B 17 15 0  2  201:105  45
2. Roztoky 17 13 2  2  183:123  41
3. Slaný 17 12 0  5  164:142  36
4. Rakovník C 17  8 3  6  162:144  27
5. Mlékojedy 17  7 4  6  154:152  25
6. Stochov Honice 17  7 3  7  161:145  24
7. Sn Kladno 17  7 3  7  156:150  24
8. Líbeznice B 17  7 2  8  150:156  23
9. Neratovice B 17  6 1 10  147:159  19
10. Sport Kladno 17  6 0 11  150:156  18
11. ARLT Kladno B 17  4 2 11  127:179  14
12. Dřínov 17  0 0 17   81:225   0

Skupina B
16. kolo: Lysá n. L. – Bělá p. B. C 11:7 (1:1)
Boháč 4, Bittner ml. 3, Sádlo 2, Havel 1 – Balog 3, Elstner 2, L. Kaňka 1, Mn. Hradiště B – Kosmonosy B 15:3 (2:0) Rulec 4, Haas 3, Kracman 3, Hoďák 2, 1xWO – P. Zajíček 2, M. Zajíček 1, Sadská B – Nymburk B 12:6 (1:1) Máka 3, Vydra 3, Fedačka 3, Hubáček 2 – Pour 2, Mucha 2, 1xWO, Sadská C – Přezletice 13:5 (1:1) Motl 3, Dvořák 3, Počarovský 3, Popelka 2 – Slunéčko 2, Havazík 1, 1xWO, Brandýs n. L. C – Mn. Hradiště C 6:12 (0:2) Nekola 3, Ivan 2, Zatřepálková 1 – Kastner 3, Pleticha 3, Grill 2, Kroupa 2, Krchleby – Mladá Boleslav D 13:5 (1:1) Kučera 4, Paclt 4, Břetenář 3, Král 1 – Školník 2, Bušek 1, Valenta 1.

17. kolo: Mn. Hradiště – Bělá p. B. C 10:8 (1:1) Rulec 4, Kracman 2, Hoďák 2, Haas 1 – Balog 3, Elstner 2, J. Kaňka 2, Lysá n. L. – Kosmonosy B 16:2 (2:0) Havel 4, Bittner 4, Sádlo 3, Boháč 3 – Čech 1, Zajíček 1, Sadská C – Nymburk B 7:11 (1:1) Dvořák 4, Počarovský 1, Popelka 1 – Třešňák 3, Pour 3, Šimek 2, Suchomel 2, Sadská B – Přezletice 16:2 (2:0) Máka 4, Vydra 4, Fedačka 4, Hubáček 2 – Slunéčko 1, Weishaupt 1, Barták 1, Krchleby – Mn. Hradiště C 7:11 (1:1) Břetenář 3, Paclt 2, Procházka 1 – Kastner 4, Pleticha 3, Kroupa 2, Grill 1, Brandýs n. L. C – Ml. Boleslav D 13:5 (2:0) Ivan 4, Mühlfeit 2, Nekola 2, Zatřepálková 2, Doležalová 1 – Niedermertl 3, Školník 2.

1. Sadská B 17 13 2  2  192:114  41
2. Mn. Hradiště B 17 13 1  3  213:93   40
3. Lysá n. L. 17 13 1  3  203:103  40
4. Mn. Hradiště C 17 11 2  4  180:126  35
5. Krchleby 17 11 1  5  191:115  34
6. Bělá p. B. C 17  9 3  5  175:131  30
7. Nymburk B 17  5 1 11  135:171  16
8. Ml. Boleslav C 17  5 1 11  121:185  16
9. Kosmonosy B 17  5 0 12  113.193  12
10. Sadská C 17  3 3 11  120:186  12
11. Brandýs n. L. C 17  3 1 13   99:207  10
12. Přezletice 17  2 2 13   94:212   8

Skupina C
16. kolo: Králův Dvůr E – Sedlčany B 9:9 (1:1)
Dřevěný 3, Včelička 2, Toráč 2, Šrámek 1 – Linhart 3, Lesák 3, Mašek 2, Králův Dvůr D – Březnice 16:2 (2:0) Malina 3, Vlasák 2, Hák 2, Roziňák ml. 1, 6xWO – Zb. Soused 2, Nižbor – Unhošť 9:9 (1:1) Kovanda 4, Pech 2, Šmíd 2 – Blažek 3, Hanuš 2, Sokolovský 2, Jangl 1, Hudlice C – Ořech 11:7 (0:2) Stehlík 4, Lev 4, Sklenář 2, Krous 1 – Skřivánek 2, Krasničan 2, Helo 1, Klínec – Olešná 11:7 (1:1) Hrstka 4, Urban 4, Plicka 1, Fischer 1 – Vurm 2, Herman 2, St. Kopp 1, J. Kopp 1, Mníšek p.B. – TTC Příbram 11:7 (2:0) Přáda 3, Macháček 2, Šťastný 2, Bujárek 1, Selement 1 – Silavecký 3, Karda 2, Ječmen 2.

17. kolo: Králův Dvůr D – Sedlčany B 11:7 (2:0) Rujder 4, Vlasák 2, Hák ml. 2, Roziňák ml. 1 – Linhart 3, Lesák 1, 3xWO, Králův Dvůr E – Březnice 8:10 (0:2) Dřevěný 2, Roziňák 1, Toráč 1, 4xWO – Zb. Soused 3, Jeřábek 2, Dušek 2, Haník 1, Hudlice C – Unhošť 8:10 (0:2) Lev 4, Stehlík 2, Stehlík ml. 2 – Blažek 3, Hanuš 3, Sokolovský 1, Zbírkovský 1, Nižbor – Ořech 13:5 (2:0) Šmíd 3, Kovanda 2, Pech 2, Šturc 2, 2xWO – Skřivánek 3, 2xWO, Mníšek p. B. – Olešná 10:8 (1:1) Bujárek 3, Přáda 3, Macháček 2, Šťastný 1 – J. Kopp 4, Vurm 2, Klínec – TTC Příbram 11:7 (1:1) Hrstka 4, Urban 4, Plicka 2 – Silavecký 4, Ječmen 1, Karda 1.

1. Klínec 17 13 1  3  190:116  40
2. Mníšek p. B. 17 11 1  5  168:138  34
3. Králův Dvůr D 17 11 0  6  179:127  33
4. Nižbor 17 10 2  5  182:124  32
5. Březnice 17  9 3  5  160:146  30
6. Unhošť 17  8 3  6  163:143  27
7. Sedlčany B 17  7 3  7  143:163  24
8. Králův Dvůr E 17  6 2  9  145:161  20
9. Olešná 17  6 1 10  138:168  19
10. Hudlice C 17  5 2 10  137:169  17
11. TTC Příbram 17  5 1 11  141:165  16
12. Ořech 17  1 1 15   90:216   1

Skupina D
16. kolo: Říčany C – Velké Popovice B 11:7 (2:0)
Míka 3, Plíhal 3, Voráč 2, Černý 1 – Petřík 1, 6xWO, Kolín D – Klučov 13:5 (2:0) Holman 3, Brand 3, Křivánek 2, Šembera 2, 1xWO – P. Martin 2, Kurel 1, J. Martin 1, 1xWO, Benešov B – Olympia Kutná Hora 9:9 (2:0) Hrazdíra 2, Povolný 2, Šturc 2, Kosař 1 – Majer 3, Vrána 3, Darius 3, Týnec n. S. – So Kutná Hora B 13:5 (1:0) Hameta 3, Staněk 2, Kašpárek 1, 6xWO – Faltín 2, Růžička 2, Kořínek 1, Týnec n. L. – Zruč n. S. 6:12 (1:1) Moravec 2, Mošna 2, R. Valenta 1 – Kamarýt 4, Šmidt 3, Jandejsek 2, Fiala 2, Čáslav – Vlašim 11:7 (2:0) Sosnovec 3, Zikmunda 3, Lövl 2, Beňuš 1 – Pěnkava 2, Hejný 2, 3xWO.

17. kolo: Kolín D – Velké Popovice B 18:0 WO hosté k utkání nenastoupili, Říčany C – Kloučov 10:8 (1:1) Erlich 3, Šanc 3, Voráč 2, Černý 1 – P. Martin 3, Kurel 3, J. Martin 1, Týnec n. S. – Olympia Kutná Hora 11:7 (1:1) Staněk 4, Hameta 3, Kastner 2, Kašpárek 1 – Vrána 3, Majer 2, Darius 1, Benešov B – So Kutná Hora B 7:11 (0:2) Hrazdíra 1, Šturc 1, 5xWO – Maruščák 2, Faltín 2, Růžička 2, Kořínek 2, Čáslav – Zruč n. S. 0:18 (0:2) Šmidt 3, Herout 2, Kamarýt 2, Jandejsek 2, 7xWO, Týnec n. L. – Vlašim 9:9 (1:1) Moravec 3, Valenta 2, Mošna 2, Novotný 1 – Pěnkava ml. 4, Hejný 2, Škopek 2.

1. Zruč n. S. 17 17 0  0  258:48   51
2. Týnec n. S. 17 12 0  5  180:126  36
3. Říčany C 17 11 2  4  154:152  35
4. Čáslav 17 10 2  5  153:153  32
5. Kolín D 17  9 2  6  171:135  29
6. Vlašim 17  8 2  7  173:133  26
7. Olymp K. Hora 17  7 2  8  137:169  23
8. So K. Hora B 17  7 2  8  139:167  23
9. Klučov 17  6 2  9  158:148  20
10. Týnec n. L. 17  4 2 11  141:165  14
11. Benešov B 17  2 2 13  116:190   8
12. V. Popovice B 17  0 0 17   56:250  –3

Velkým Popovicím bylo jedno utkání kontumováno, pro mají minusové body.

Autor: Vlastimil Dudáček

19.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Hudební program zakončila kapela Telegraf.

Kulturní přehled z Kolínska. Kam se vydáte?

Ilustrační foto

Interiéry jsou hotové, pracuje se na chodnících

U Jestřabí Lhoty se srazila dodávka s osobákem

Jestřabí Lhota – Ke střetu dvou vozidel došlo v úterý ráno na křižovatce u Jestřabí Lhoty. Řidič dodávky jedoucí od Jestřabí Lhoty nedal přednost osobnímu vozu Hyundai, které jelo ve směru od dálnice na Kolín.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Zámek Radim zve i do černé kuchyně

Radim - Zámek Radim na Kolínsku je renesanční památkou, která sloužila jako sídlo střední šlechty. Zámek se pyšní ojedinělou architekturou saské renesance, která se dochovala v původním stavu.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení