VOLTE Sportovce:

Dvacet minut večera na obrazovkách

„Jedná se o dvacetiminutové záznamy, ve kterých bude vždy shrnuto to nejpodstatnější z celého galavečera. Snažili jsme se dostat do televize vyhlášení ze všech krajů, a tak jsme kromě krajských kol nabídli ČT4 ještě čtyři kola okresní. Diváci tak uvidí i vyhlášení nejen v Kolíně ale i ve Znojmě, Přerově a Opavě,“ nastínil plán vysílání ředitel produkční agentury ČOK CZ Roman Šimon.

Struktura slavnostních vyhlášení zůstane prakticky stejná jako v minulých letech, což je dáno i skladbou oceněných sportovců. Opět se tedy v kategoriích mládeže dostane na přehlídku talentovaných mladých sportovců. Věřme, že budoucích olympijských hvězd, jako tomu je v případě Barbory Špotákové, která se ve svém rodišti Jablonci ankety účastní už od raného závodnického věku.

Svůj prostor budou mít vedle největších osobností současného kolínského sportu ale i další. Oceňovat se letos budou i trenéři a hlasující budou hledat i nejlepší sportovní počiny roku. Jedna osobnost dostane ocenění Hvězda Kolínského deníku.

Osvědčené hvězdy, ostřílení moderátoři

Určité změny doznal oproti minulým rokům program. V pozici moderátora se představí fotbalovými přenosy na televizi Prima prověřený Radek Šilhan a zkušený komentátor Eurosportu Ondřej Krátoška.

Diváci uvidí zpěvačku Moniku Agrebi, Davida Deyla, Martinu Pártlovou, artistická vystoupení manželů Kaiserových a v krajských kolech Bohuše Matuše, Olgu Lounovou a znovuzrozenou skupinu Lunetic.

Díky Deníku budete stále ve hře i vy, čtenáři. Letos se totiž můžete prostřednictvím ankety přímo zúčastnit volby sportovních hvězd, dále vám budou rovněž předloženy nominace v tištěném vydání Kolínského deníku, hlasovat budete moci opět i na www.kolinsky.denik.cz.

A to hlavní. Nezapomeňte, že vstup na slavnostní vyhlášení je zdarma a vstupenky budou k dostání v redakci Kolínského deníku.

DŮLEŽITÉ!
Vyplněný kupon s vaší zpáteční adresou zašlete do redakce Kolínského deníku Rubešova 61, Kolín 1, 280 00 nebo přímo osobně na stejnou adresu pod značkou SPORTOVEC ROKU 2010 nejpozději do 7. února 2010. Kdo se stane Sportovní hvězdou Kolínského deníku pak určí součet pořadí obou sekcí Kolínského deníku - www.kolinsky.denik.cz a kupony z tištěného Kolínského deníku. Čím nižší součet pořadí, tím lepší umístění.
Hymnu ke Sportovci Kolínska si můžete poslechnout ZDE.