Jednotlivci – dospělí

Daniel Radovesnický
Oddíl: Sokol Kolín – sportovní gymnastika
Rok narození: 1994
Úspěchy 2018: Mistr ČR 2018 v šestiboji. Porazil jasným rozdílem všechny své konkurenty. Bohužel při posledním skoku na přeskoku si přivodil zranění nohy, a proto nenastoupil do finálových bojů na jednotlivých nářadích. Po rekonvalescenci se účastnil Mistrovství Evropy, kde se stal nejlepším českým závodníkem a obsadil 22. místo. V létě odjel na MS do katarského Doha, kde opět potvrdil roli české jedničky a i přes další zdravotní potíže se především díky jeho cvičení družstvo ČR umístilo na 34. místě.
Trenér: Martin Taftl

Jednotlivci – mládež

Blanka Lelková
Oddíl: Sportovní oddíl plavání Kolín
Rok narození: 2004
Úspěchy 2018: Na Letním Mistrovství ČR získala v kategorii čtrnáctiletého žactva zlatou medaili v disciplíně 200 prsa, dále jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Na Zimním Mistrovství ČR v kategorii třináctiletého žactva získala zlatou medaili v disciplíně 200 prsa, dvě stříbrné a tři bronzové medaile. Na Zimním přeboru Středočeského kraje žactva 2018 získala 5 zlatých medailí, tři stříbrné a jednu bronzovou medaili. V roce 2018 opět splnila limit opravňující k zařazení do juniorské reprezentace ČR a je tedy členkou reprezentace mladších juniorů ČR v plavání. V rámci reprezentace se zúčastnila Mezinárodního čtyřutkání mladších juniorů v plavání v Plzni.
Trenéři: Miloslav Lhotka, Adam Kavřík, Petr Davídek

Družstva – dospělí

Expres CZ Scott TeamKolín – muži Elita
Úspěchy 2018: Vítězové v celkovém pořadí družstev v Českém poháru v cyklokrosu i v celkovém pořadí Českého poháru MTB XCO
Složení družstva: Jan Nesvadba, Tomáš Paprstka, Michael Zeťák , Matěj Ulík, Alexandr Stafilov
Trenéři: Jan Slavíček, Viktor Zapletal

Družstva – mládež

Expres CZ Scott Team Kolín – junioři
Úspěchy 2018: Vítězové celkového hodnocení Českého poháru v cyklokrosu, 2. místo v celkovém hodnocení družstev Českého poháru MTB XCO
Složení družstva: Jakub Schierl, Ondřej Hátle, Alvin Tomášek, Šimon Vaníček
Trenér: Jan Slavíček

Trenér

Antonín Morávek
Oddíl: Sokol Kolín-atletika
Úspěchy 2018: Trenér sprinterů Štěpána Hampla a Stanislava Jíry, kteří vybojovali ve štafetě na 4x100 metrů 5. místo na juniorském mistrovství světa, s dalším svěřencem Markem Řehákem se stali mistry ČR ve štafetě na 4x100 metrů v kategoriích mužů a juniorů, Štěpán Hampl se stal juniorským mistrem ČR na 100 metrů a Stanislav Jíra několikanásobným medailistou. Je trenérem řady dalších úspěšných závodníků kolínského oddílu.