„Má angínu a deset dnů bere antibiotika. Ale v pondělí by měl být už připravený trénovat," řekl na adresu populárního pivota trenér Kolína Predrag Benáček.

V jeho týmu došlo během pár dnů k dalším změnám. Především pak diváci už neuvidí Bryana Hammonda, který závažným způsobem porušil hráčskou smlouvu a v týmu skončil. „Aniž by dal na vědomí vedení klubu, tak opustil klub a přestal se dostavovat na trénink a také na mistrovský zápas v Ostravě. Tím jsme mu udělili pokutu a ukončili s ním smlouvu," objasnil generální manažer kolínského klubu Miroslav Sodoma.Bryan Hammond

Vedení ale dlouho nelenilo a okamžitě přivedlo náhradu. Soupisku doplnil Djukan Djukanović, kterého klub angažoval do konce sezony 2015/16. Fanoušci si tohoto srbského rozehrávače mohou pamatovat z loňské sezony, kdy v jejím závěru nastupoval za Kolín. „Nechtěli jsme a nemůžeme zůstat na jednom středním rozehrávači, což je Bryant, protože Ličartovský není klasický rozehrávač, je to hráč na pozici dva a ostatní hráči nejsou technicky a driblérsky tak dobře vybaveni, proto jsme získali Djukana Djukanoviće, který u nás podepsal smlouvu do konce této a na celou příští sezonu," uvedl Miroslav Sodoma.

Právě pozice číslo 1 byla od začátku sezony největší slabinou týmu. Jak se zdá, problém je vyřešený i pro příští sezonu, protože novou smlouvu do konce sezony 2015/16 podepsal i Darryl Bryant. „S ním jsme uzavřeli kontrakt v týdnu před zápasem s Brnem," dodal Miroslav Sodoma.

Snad je oba klíčoví muži dovedou do vyřazovacích bojů.