„Do zápasu vstoupila obě mužstva opatrně a skóre se otevíralo až v 9. minutě, kdy domácí hráč z trestného kopu bombou prostřelil vše, co bylo v cestě. My vyrovnali po rychle rozehraném autu, kdy domácí ještě nebyli srovnáni. Bohužel druhý gól přišel opět do naší sítě, když Cincibus nedosáhl na centrovaný míč ze strany hřiště. Do konce poločasu jsme byli lepším týmem, donutili domácí hráče faulovat, ale dva přímé trestné kopy jsme nedokázali přetavit na góly a alespoň srovnat skóre," posteskl si hrající trenér Michal Škopek.

„Do druhého poločasu jsme vstoupili opět skvěle. Domácí hráče jsme přikovali před jejich brankoviště, ale střelecky jsme se nedokázali prosadit. Až ve druhé části poločasu domácí po rozehraném autu dobře zakombinovali a vstřelili svůj třetí gól a navíc snad do minuty další. Rozdíl tří branek jsme již nedokázali smazat, domácí se pak už sami zavřeli před bránu a soustředili se výsledek udržet. V závěrečných vteřinách dokázali z přečíslení vstřelit pátý gól. Z prohry jsme zklamáni, protože jsme určitě nebyli horším celkem. Myslím, že naopak, ale pravdou je, že našim útočníkům zápas nevyšel," dodal.

Kolín je v průběžné tabulce z dvanácti účastníků na sedmém místě. Další utkání hraje v sobotu doma. Od 19.15 hodin hostí ve Stapu páté Třebusice.

Branka: O. Macháček. Poločas: 2:1.
Sestava: Cincibus – Škopek, Šváb, Vacek, Hejduk – Navrátil, O. Macháček, Slezák.