Hlavního turnaje jednotlivců se zúčastnilo 36 mužů a 9 žen. Do turnaje dvojic se přihlásilo 20 párů a doplňkový turnaj ve Splitu hrálo 28 šipkařů.

Finále mužů mělo stejné složení jako loni a utkali se v něm úspěšní účastnící nedávného mistrovství Evropy Robert Kuric a Daniel Záruba. Prvně jmenovanému se podařila odveta za loňské finále a vybojoval pro sebe vítězství. Na třetím místě se umístil Radek Šťastný z pořádajícího oddílu Úplně jiných šipkařů Červené Pečky.

V ženách zvítězila největší favoritka a mistryně Evropy Dáša Komorová před Kateřinou Dufkovou a nejstarší účastnicí turnaje Květou Dolečkovou.

Ve dvojicích si pro sebe svůj druhý letošní triumf vybojoval Robert Kuric spolu s Ivou Zálabskou před Dášou Komorovou a Petrem Stejskalem. Třetí místo získali Daniel Záruba a Martin Premovič.

V turnaji ve Splitu zvítězil Jan Stoklasa, druhý skončil Martin Dufka a třetí místo získal Jakub Cajthaml.

„Tímto bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za účast, sponzorům za podporu a všechny pozvat příští rok na Úplně jiný házení pod širým nebem s pořadovým číslem čtyři,“ uvedl hlavní organizátor Radek Šťastný.