Štěpán Schubert nestačil jen na Jakuba Skálu a Vendy Kuntová dokonce svůj poslední loňský start proměnila ve vítězství.

Na Nový rok v lucemburském Pétange měl Tomáš Paprstka vedle svého jména uveden název Expres CZ-Merida Team Kolín a hned při prvním startu v novém roce se prosadil na pódium, když nestačil jen na Marcela Meisena a Francise Moureyho.

„Dopravní společnost Expres CZ je naším dlouholetým partnerem a pro sezonu 2016 se stává partnerem titulárním. Remerx však zůstává nadále jedním z hlavních partnerů, a dlouhodobá spolupráce tak bude pokračovat," uvedl manažer Jan Slavíček.

Prvním z vrcholů sezony 
v roce 2016 bude mistrovství České republiky v cyklokrosu v Kolíně. V sobotu 9. ledna se na start vedle Tomáše Paprstky, Filipa Eberla, Štěpána Schuberta a Lukáše Kunta postaví nová a velmi výrazná posila Jan Nesvadba. Nesvadba přichází z Nilfisk Alto. „Je 
v širší nominaci na olympijské hry v Rio de Janeiro a náš tým bude reprezentovat nejen v průběhu sezony horských kol, ale i v sezoně cyklokrosové 2016/2017," podotkl Jan Slavíček.

V Kolíně se představí nejen muži, ale i ženy. Dvojice Vendula Kuntová a Elena Vaníčková se jistě budou chtít před domácím publikem ukázat 
v nejlepším světle a silvestrovské vítězství Venduly Kuntové napovídá, že se jí opět daří dostat se do „mistrovské" formy.

Zužitkuje ji i na kolínské trati v Borkách?

(Ondřej Kalaš)