TJ Slavoj Český Brod - TJ Avia Čakovice: 2:6

Domácí hráči z Českého Brodu nevstoupili do utkání vůbec špatně. „Po dvojkách to bylo 1:1, což je pro nás většinou dobré,“ řekl hrající trenér Českobrodských Tomáš Cibulka. Do následných trojic tak oba týmy vstupovaly za vyrovnaného stavu.

Čakovicím se podařilo vyhrát tu první. „Druhou trojku jsme vyhráli mi, to byl docela slušný výkon. Do té doby se hrál docela slušný nohejbal,“ hodnotil Tomáš Cibulka. Stav tak byl 2:2 a od této chvíle si již zápas vzali do režie hostující hráči z Čakovic.

„Vložená dvojice nám nevyšla a ta středová část zápasy v extralize většinou rozhoduje,“ mínil českobrodský trenér. Rozhodovaly prý zejména českobrodské chyby. „Byla škoda, že Honza Sýkora pokazil útok, to nejde ztratit asi pět balónů,“ počítal hrající trenér Českého Brodu Tomáš Cibulka.

Všichni v tu chvíli napjatě očekávali, co přinese souboj jednotlivců. Mladíkovi Vedralovi se totiž daří. Proti reprezentantovi Mrákalovi se však neblýskl. „Marek dostal po dlouhé době docela hodně, jeho soupeř hrál opravdu dobře,“ shrnul Tomáš Cibulka.

Najednou začal Český Brod ztrácet. „To už je pak špatné, přestaneme si věřit,“ přmítal Cibulka. „Pak už to nešlo,“ hlesl. Jeho tým v tu chvíli prohrával 2:4. Závěrečné trojice už dovedli do vítězného konce hosté. Českobrodští tak nebodovali a zůstávají s jedním bodem na chvostu extraligové tabulky.

V posledním kolezákladní částipřivítá Český Brod týmVsetína. „Vypadá to, že už o nic nejde, ale jde, tedy spíš o psychickou připravenost. Vypadá to totiž, že pak budeme hrát proti sobě o extraligu,“ zmínil českobrodský Tomáš Cibulka.

I tentokrát budou jeho svěřenci na domácí půdě. „Chceme jim ukázat, že s námi musí počítat, že na ně máme,“ zdůraznil. Poslední zápas tak prý rozhodně nevypustí. „Myslím, že to bude hodně důležitý zápas,“ uzavřel Tomáš Cibulka. Tým Vsetína přijede do Českého Brodu už v sobotu. Začíná se ve 14 hodin.

Sestava: Cibulka, Cmíral, Janík, Kaděra, Petřina, Sýkora, Vedral.

(Martin Šnajdr)