Souboj v Bonver Aréně vyvrcholil  infarktovou koncovkou. O vítězství Kolína 82:81 rozhodla trojka Stanislava Zuzáka v poslední vteřině utkání. Kolín měl v zápase dva dvacetibodové střelce – Martina Kříže a Demariuse Boldse. Na straně soupeře zaznamenal Jan Stehlík 17 bodů.

Kolínský tým má na domácí palubovce obrovskou šanci zvýšit vedení ve čtvrtfinálové sérii na 2:0. Hráči se budou opět spoléhat na skvělé fanoušky. „Určitě chceme navázat na výhru v Ostravě. Opět čekám vyrovnaný zápas, který se bude rozhodovat v koncovce. Věřím, že nás přijde podpořit plná hala diváků a že nám pomůžou k důležitému vítězství, které by nás přiblížilo k obhajobě bronzu. Jejich podporu budeme moc potřebovat," řekl před utkáním trenér Kolína Predrag Benáček.

Výzva pro fanoušky

"Oblečte se do bílého a přijďte povzbudit naše borce ve čtvrtfinálové bitvě s Ostravou. Stačí bílé triko a je jasné, komu fandíte. Vytvořte našemu týmu to pravé domácí prostředí. Pomozte i vy k obhajobě loňského bronzového úspěchu," hlásí manažer BC Unikol Kolín Miroslav Sodoma.

(Jana Kubartová)