Tak jako v loňském roce mezi desetiletými i letos mezi jedenáctiletými plavci patřila mezi nejlepší Denisa Försterová, která vybojovala dvě stříbrné medaile. Tentokrát v nejkratší a nejdelší disciplíně Poháru – v závodech na 50 a 800 m volným způsobem. Ke dvěma medailím přidala ještě skvělé čtvrté místo v závodu na 200 m volným způsobem a sedmou příčku v disciplíně 200 m volným způsobem. V polohovém závodu na 200 m dohmátla na osmém místě.

Z dalších kolínských závodníků měl nejblíže k medailím Dennis Slavík, který doplaval na vynikajícím čtvrtém místě v závodě na 200 m volným způsobem, pátý dohmátl v disciplíně 100 m motýl a šestý na poloviční trati. V závodech na 100 m znak a 100 m volným způsobem pak skončil devátý.

Do první desítky nejlepších jedenáctiletých plavců se z kolínských probojovali ještě dva závodníci. V disciplíně 100 m motýl se to podařilo Anně Kuchařové a Martinu Coubalovi. Oba doplavali shodně na desátém místě. Anička pak získala ještě patnácté místo na poloviční trati a dvaadvacátá doplavala v polohovém závodě na 100 m a Martin dohmátl dvanáctý v polohovém závodě na 200 m a devatenáctý na motýlové padesátce.

Disciplína 100 m motýl patřila mezi úspěšné i pro další kolínské plavce. Těsně za první desítkou, na jedenácté příčce, doplaval Martin Toman a čtrnácté místo v této disciplíně získala Natálie Kleiberová. Martin přidal ještě pěknou čtrnáctou příčku na poloviční trati a Natálka dvaadvacáté místo v disciplíně 200 m prsa. Posledním kolínským závodníkem na Poháru jedenáctiletých byl Filip Pospíšil. Ten si vyplaval šestnácté místo v polohovém závodě na 200 m a osmnáctou příčku získal v disciplíně 200 m znak.

„Díky opravdu velkému počtu našich závodníků jsme mohli postavit i štafety. Kluci v obou případech, ve štafetě na 4 x 50 m volným způsobem i 4 x 50m polohově, získali vynikající páté místo,“ řekl Petr Černý z plaveckého oddílu.

„Pro jedenáctileté plavce to byl tentokrát velmi úspěšný vrchol sezony. Sedminásobná účast na Poháru ČR jedenáctiletého žactva byla pro kolínský oddíl vpravdě historicky úspěšná. K vidění byla spousta výborných výkonů a výborná umístění,“ dodal Černý.