Pelhřimov – BC Kolín 50:76

„Pelhřimov nepatří k těžkým soupeřům, ale nikdo nevěděl, co v další sezóně čekat," uvedla trenérka Ivana Koláčná.
Od úvodního rozskoku si kolínský tým udržoval náskok. Od druhé čtvrtiny už bodový rozdíl neklesl pod dvanáct bodů a v poločase bylo skóre 31:45.

I přes, jak už je u Kolína zvykem, menší krizi na začátku třetí čtvrtiny odstup postupně vzrostl z poločasových 14 na konečných 26 bodů. „Během utkání se vystřídala celá lavička," potěšilo Koláčnou, že mohla dát prostor všem hráčkám.

Body: Hlaváčová 19, Němečková 16, Mocová 14, Fejfarová 14, Kočová 7, Šafaříková 6, Klubalová, Lindnerová, Křičková. Průběh: 15:22, 31:45, 44:60.

Žďár nad Sázavou – BC Kolín 38:39

Žďár nepatří k oblíbeným soupeřům Kolína. „Už z důvodu své nepříjemné obrany, kde je štípání protihráček a clonění s lokty v úrovni obličeje na denním pořádku," podotkla Koláčná.

Očekával se vyrovnaný zápas, a také byl. O čemž svědčí výsledné skóre 38:39, které takové bývá většinou už v poločase.
„Celý zápas byl provázen množstvím faulů z naší strany a chybějícím střeleckým štěstím na obou stranách," přiznala Koláčná.

Závěr zápasu byl velmi vypjatý. Vedení se přelévalo ze strany na stranu. Střelecky tento zápas ukončila kolínská pivotka Eliška Křičková, která svým vítězným košem dostala kolínský tým do konečného jednobodového vedení.

Body: Hlaváčová 13, Mocová 8, Fejfarová 7, Šafaříková 6, Kočová 2, Křičková 2, Mikšovská 2, Němečková 1, Lindnerová, Klubalová. Průběh: 9:11, 22:26, 31:32.