Pečky – BA Sparta Praha 81:70

V utkání s druhou Spartou byl k vidění pěkný basketbal. Zvláště to platí o první polovině utkání, kterou domácí  hráčky vyhrály o 12 bodů. Velmi dobrý výkon předváděly Pečky i ve třetí čtvrtině, ve které už vedly o 19 bodů. V poslední  čtvrtině Sparta zabojovala a stáhla náskok Peček tři minuty před koncem na šest bodů (70:64). V dramatické koncovce domácí cenné vítězství ubránili.

Body: Šípová 23, Bičišťová 14, K. Novotná 12, Věchtová 10, K. Nováková 9, Taucová 8, Hrušková 5. Šestky: 26/23, trojky: 2, fauly: 18:26. Čtvrtiny: 23:18, 17:10, 27:20, 14:22.

Pečky – Nusle 79:52

Matematika byla jasná, jelikož Krnov zvítězil v Olomouci, rozhodovalo  poslední utkání základní části o tom, kdo do vyřazovací části postoupí a o tom, kdo naopak bude hrát o udržení.

V důležitém utkání drželo v ruce taktovku domácí družstvo, které si záhy vytvořilo desetibodový náskok, který  si udržovalo až do přestávky. Začátek třetí čtvrtiny vyšel lépe hostům, kteří v jejím úvodu snížili na rozdíl čtyř bodů.Poté Pečky šňůrou devíti bodů opět soupeřkám utekly. Poslední čtvrtina žádné drama nepřinesla, naopak Pečky dovedly zápas s přehledem do vítězného konce a mohly se radovat z postupu.

Body: Novotná 27, Šípová 21, Věchtová 14, Kotlanová 7, K. Nováková 6, Taucová 6. Šestky: 21/18, trojky: 5, fauly: 17:21. Čtvrtiny: 20:12, 14:14, 18:13, 27:13.