Na kurtech ve Vrbové Lhotě se uskutečnil první ročník nohejbalového turnaje trojic O poděbradský pohár. „Turnaj byl dotován městem Poděbrady a z tohoto důvodu chceme městu poděkovat,“ řekl za pořadatele Miloš Pavézka.

V klání se představilo dvanáct družstev a k vidění byl kvalitní nohejbal nesoucí převážně úroveň krajského přeboru. „Všem účastníkům děkujeme, přejeme mnoho úspěchů v soutěžích a doufáme, že se jim turnaj líbil a že se potkáme příští rok u druhého ročníku,“ uvedl Pavézka.
V zápasech se nejvíce dařilo týmu Církvice, který se mohl radovat z prvenství. Druhé bylo družstvo KLD a na pomyslný bronzový stupínek vystoupali borci nymburského Polabanu.

Těsně pod medailovým umístěním skončili Blejťáci, pátá byla Sokoleč. Šestí byli Šumaři, sedmou pozici brali Zahradníci a na osmé příčce skončili Voříšci. Devátá figura patřila nakonec týmu Pari, desátý flek obsadili hráči týmu Antabus. Předposlední, tedy jedenácté byly Lázně a pořadí uzavírali junioři Lokomotivy Pardubice. Ti turnaj kvůli zranění skrečovali.