Již tento víkend odstartuje mistrovství Evropy v cyklokrosu. Místem konání je jihočeský Tábor. Nabízí se vám tak jedinečná možnost zhlédnout špičkový cyklokros a podpořit naše nominované závodníky.

Kvalitu kolínských reprezentantů ze stáje Expres CZ Scott Team potvrzuje vypsaná nominace, čítající hned pět zástupců. V elitní kategorii Nechybí Tomáš Paprstka s Janem Nesvadbou. V kategorii do 23 let pak loňský národní šampion Šimon Vaníček. A v neposlední řadě dva junioři Jakub Schierl a Alvin Tomášek.

Navštivte libovolný závod programu ME v Táboře, vyfoťte se s vaším favoritem, nebo oblíbenou pasáží závodní tratě a získejte dvě slosovatelné vstupenky na Velkou cenu města Kolína v cyklokrosu, která se jede 9. prosince jako závod kategorie C1 a mistrovství České republiky dorosteneckých kategorii.

Pravidla soutěže

Z webu nebo mobilní aplikace Pohlednice Online pošlete fotku s naším závodníkem na ME v Táboře. Fotku nahrajte do aplikace, kde z ní vytvořte pohlednici a na její zadní stranu nezapomeňte uvést svoje jméno i příjmení. A pozor, pohlednice musí dorazit na adresu – Jan Slavíček, Ve Vilkách 142, 541 01 Trutnov – nejpozději do 7. prosince 2017 a z fotky by měla být dobře rozpoznatelná soutěžící osoba.

„Pokud splníte tato jednoduchá pravidla, zařadíme vás na seznam výherců a při vstupu do areálu obdržíte svou vstupenku,“ uvedl Jan Slavíček, manažer kolínské stáje Expres CZ – Scott Team.