Vítězství bylo dílem všech hráčů. Jedním z hlavních důvodů tohoto výsledku byla velmi dobře zvládnutá obranná fáze hry podpořená oběma brankáři J. Lískou a M. Záhorkou, za což hovoří pouhých jedenáct inkasovaných branek.

V útočné fázi se „konečně“ začal prosazovat fyzicky disponovaný Adam Karban. Kaňkou za tímto utkáním zůstává zranění Lukáše Vejvara.

Střelecké trápení mužů

V posledním kole podzimní částí krajského přeboru přivítali muži Kolína Ledeč nad Sázavou. Od začátku utkání měli domácí převahu a několika hezkými akcemi z rychlého útoku se dostali do výraznějšího vedení.

Zápas vypadal jako bezproblémový. Pak se ale přestalo dařit domácím střelcům a selhávali i v těch nejjasnějších příležitostech. Hosté se tak pomalu dostávali do utkání.

Poločas skončil výsledkem 11:9. Druhá půle byla jako přes kopírák. Výborný začátek a pak trápení ve střelbě. Zápas Kolín dotáhl do vítězného konce a před slušnou diváckou kulisou zvítězil 24:20. Nejlepším střelcem byl s 15 zásahy Michal Pazdera, který střelecky ční nad všemi, nejenom v týmu, ale v celé soutěži.

„Zápas jsme kontrolovali, ani jednou jsme nepustili soupeře do vedení, nebo k vyrovnání. Jen bylo vidět jak kluky štve spousta spálených tutovek. Z první půlkou soutěže je naprostá spokojenost. Budeme se těšit na druhou půlku,“ uvedl trenér Kolína Pavel Prachař.

HC Kolín stále přijímáme nové členy - ročníky narození 2004, 2005 a mladší. Bližší informace se dozvíte na webu www.hc-kolin.cz nebo na telefonním čísle 776 694 480.

Tým kolínských mladších žákyň sehrál svůj první mistrovský turnaj v Turnově.
Házenkáři se dělili o body se Zručí