Elévové

Elévové se představili na domácí palubovce. Do turnaje vstupovali jako jeden z favoritů, protože celou sezonu předvádí nadstandardní výkony.

Sílu ukázali hned v prvním zápase, když nastříleli mužstvu SKP Nymburk Dalovice celkem 22 branek a kolínský gólman udržel čisté konto. Druhý zápas ve skupině nabídl dramatičtější podívanou. Zápas s FBC Říčany modří byl dlouho vyrovnaný, ale Kolín vystupňoval tlak a v závěru rozhodl utkání ve svůj prospěch. Výhra 5:2.

V souboji o první místo tahal gólově Kolín dlouho za kratší konec a lepší efektivitu v zakončení ukazovalo mužstvo SSK KSB Future. Ale Pitbulláci opět potvrdili výborné závěry a dobrou kondici a ve druhé polovině zápasu na hřišti dominovali a po výhře 4:3 ovládli celý turnaj.

Sestava: V. Franc – J. Franc, Bekešský, Hanesová, Šlechta, Paďour, Siksta, Tvrdý, Vorlíček, L. Machek, F. Machek, Hálová, Slavík, Martínek, Hlavatý.

Starší žáci

Na výborné výkony svých mladších kolegů navázali starší žáci. Ve skupině nejdříve remizovali 4:4 s týmem FbŠ Bohemians Praha 4 bílí B a následně zvítězili 6:2 nad Florbal Neratovice. Pouze 
o skóre tak utekl postup do finále dalšího ligového turnaje, ale Kolín našel dost motivace i pro zápas o třetí místo a jednoznačně si poradil s týmem TJ Sokol Mukařov a oslavil třetí místo výhrou 10:5.

„Kluci předvedli výborný týmový výkon a vybojovali třetí místo a zároveň prodloužili úspěšnou bodovou sérii, kdy z posledních devíti zápasů nepoznali porážku a získali třiadvacet bodů," uvedl trenér Jindřich Smejkal.

Sestava: Mareš – Vacek, Netyk, Malina, Šírek, Mlynář – Novotný, Šindelář, Janeček, Vobořil, Kadlec, Zugar, Mach.

(Petr Cícha)