Přestože závod kolidoval
s mezikrajovým utkáním staršího žactva, a tak nejlepší žáci závodili tam, družstvo chlapců si dokázalo poradit
s celou středočeskou konkurencí a stalo se vítězem poháru. Naopak děvčatům téměř celé družstvo zdecimovaly nemoci, musela nastoupit pouze ve čtyřech a to samozřejmě na úspěch stačit nemohlo.

Ačkoli ne všichni kvalitní atleti a atletky vzhledem k brzkému termínu uprostřed podzimního přípravného období k závodu nastoupili, byly k vidění i velmi kvalitní výkony.

Mezi chlapci dominoval Štěpán Hampl ve výborných časech 7,02 a 22,79 sekund na 60 a 200 m, na delší z tratí ho druhým místem za 23,36 podpořil také Aleš Moravec. V běhu na 1500 m vyhrál za 4:31,26 Ondřej Dudáš, ve skoku vysokém dosáhl nejlepšího výkonu
172 cm Josef Bernat, v dálce patřilo Lukáši Kupkovi
za skok dlouhý 565 cm druhé místo a velmi kvalitního času 1:37,37 dosáhla štafeta na
4x200 m ve složení Martinec, Bezucha, Hampl, Moravec.

I dívky přes oslabenou sestavu se radovaly ze tří vítězství v jednotlivých disciplínách.

Běh na 60 m vyhrála Hana Klepetková za velmi kvalitních 7,98, na 1500 m dominovala Martina Šuková v čase 5:09,1 a skok vysoký vyhrála výkonem 151 cm Markéta Braunová.

Třetí místo pak přidala Markéta Braunová v dálce za skok 470 cm a Markéta Hartmanová skončila v kouli čtvrtá výkonem 9,95 m.