V tomto areálu již šestým rokem provozuje Michal Charvát Pump, kterému se povedlo tyto skvělé Fitness trenéry od Les Mills pozvat na promo akci do Kolína. Profesionální lektoři Ria Hrušovská, Michal Holotík a Julie Arnoldová zde odcvičili tři programy Body Pump, Body Combat a Sh´bam.

Co je Les Mills?

Les Mills je nejprestižnější sportovní společnost na světě. Pochází z Nového Zélandu. Specializuje se na vytváření těch nejlepších skupinových lekcí již od roku 1968 s vizí vytvářet silnější a zdravější planetu a poskytuje inovativní řešení pro fitness průmysl. V současné době vytvořilo již 21 cvičebních programů v 80 zemích světa a jeho popularita rychle roste i v Česku. Důvodů je celá řada: propojuje cvičení s hudbou, sází na skupinovou motivaci a je neuvěřitelné pestrý. Les Mills mění životy všem návštěvníků, kteří skupinové lekce pravidelně navštěvují.

Choreografie připravují odborníci na fitness, lékaři, fyzioterapeuti i vědci, kteří tréninky plánují tak, aby byly maximálně efektivní, zábavné a zároveň neměly negativní dopad na zdraví. Lekce navíc vedou zkušení instruktoři, kteří s vámi projdou správnou techniku cvičení a opraví chyby. Les Mills zvládnou i začátečníci – instruktor jim totiž v rámci lekce nabídne také jednodušší varianty provedení cviků.

Důležitou součástí je hudba, která vás udrží v rytmu a tempu. Nenechá vás polevit. A cvičení vás díky ní bude daleko víc bavit – hlava zapomene na dřinu, kterou zrovna prochází vaše tělo. Díky pečlivě zvolenému tempu je cvičení doslova návykové.
Les Mills nikdy neomrzí. Choreografie tréninkových sestav se mění vždy po třech měsících. Díky tomu máte možnost naučit se jednotlivé cviky, pochopit jejich smysl a pak už se jen zlepšovat a sledovat vlastní progres.

BODYPUMP je nejoblíbenější tréninkový program s nakládací činkou, který velmi rychle vyrýsuje a posílí celé tělo. Lekce je zaměřena na budování svalů, zlepšení vytrvalosti a rozvoj všeobecného kondičního i pohybového základu. Během jedné hodiny procvičíte všechny hlavní svalové skupiny.

BODYCOMBAT je lekce plná výbušných pohybů inspirovaných bojovými sporty jako například karate, taekwondo, kickboxing, muay thai nebo brazilské ju-jitsu. Cvičení se skládá z deseti skladeb rozdělených na bojový trénink (COMBAT), zaměřený na technické provedení a sílu horní a spodní části těla, a výkonnostní trénink (POWER), zaměřený na vytrvalost, rychlost a zvýšení fyzické kondice.

SH´BAM je zábavně milující, šíleně návykové taneční cvičení. Jedná se o kombinaci různých tanečních stylů a intenzit, při kterém se skvěle spaluje tuk a zlepšuje kondice. Zapotíte se při něm a zhubnete.