„Do kurzů se mohou přihlásit všichni ve věku od 16 – 99 let, od úplných začátečníků, kteří se chtějí naučit základům bruslení až po pokročilé se závodními ambicemi v kategorii Adult, kteří by si ještě v pokročilém věku chtěli vyzkoušet atmosféru krasobruslařských závodů,“ uvedla trenérka Karolína Soukupová.

Tréninky povedou dvě licencované trenérky, Karolína Fröhlichová Soukupová a Edita Birková, které jsou bývalými závodními krasobruslařkami s mezinárodními úspěchy a několikaletou trenérskou praxí dětí, mládeže i dospělých na ledě, na kolečkových bruslích i u malých hokejistů.

Karolína Soukupová má na svém kontě již i několik trenérských uznání, nejvyšším je loňské vítězství v celostátní soutěži „Díky trenére“, kde získala titul „Trenérka srdcařka“ a dvojnásobnou nominaci na Sportovce roku Středočeského kraje. Co se týče krasobruslení, je jedinou trenérkou v České republice, která trénuje závodní krasobruslení ledové i kolečkové a to na bruslích rollerových (2+2+přední špunt), tak i krasobruslích inlinových. Jak sama s úsměvem říká, chybí ji už jen brusle hokejové.

Pro více informací pište na krasosoukupova@seznam.cz nebo sledujte klubové fb stránky: https://www.facebook.com/artisticskatingclubroller.