Jednotlivci – dospělí

1. Radovesnický Daniel (Sokol Kolín – sportovní gymnastika) 368 
2. Paprstka Tomáš (Expres CZ Scott Team Kolín) 362 
3. Hampl Štěpán (Sokol Kolín – atletika) 333
4. Vladislav Filip (Hasičský sportovní klub Kolín) 259
5. Nesvadba Jan (Expres CZ Scott Team Kolín) 244 
6. Pražáková Zuzana (Sokol Kolín – atletika) 244
7. Peňáz Pavel (Sokol Kolín – atletika) 203 
8. Škarka Jan (Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín) 201 
9. Dalecký Matyáš (Sokol Kolín – atletika) 182
10. Turek Martin (Extreme team Kolín – SRTG – extrémní běžecké překážkové závody OCR) 151
11. Hůrková Kristýna (Extreme team Kolín – SRTG – extrémní běžecké překážkové závody OCR) 133
12. Vachata Šárka (Sokol Kolín – atletika) 132
13. Rosendorf Stanislav (FC Real Kolín) 127
14. Slunečková Lenka (Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín) 88

Jednotlivci – mládež

1. Lelková Blanka (Sportovní oddíl plavání Kolín) 225
2. Kubrycht Šimon (SK Volejbal Kolín) 218
3. Olivová Viktorie (Sportovní oddíl plavání Kolín) 208
4. Synek Jiří (Sokol Kolín – atletika) 197
5. Jíra Stanislav (Sokol Kolín – atletika) 193
6. Bega David (Sokol Kolín – sportovní gymnastika) 192
7. Holub Dominik (Sokol Kolín – atletika) 178
8. Neumannová Oldřiška (TK CrossDance Kolín) 170
9. Schierl Jakub (Expres CZ Scott Team Kolín – cyklistika) 155
10. Král Dominik (Sokol Kolín – atletika) 149
11. Pešová Denisa (Sokol Kolín – atletika) 144
12. Vítek Jakub (Sokol Kolín – atletika) 118
13. Benešová Nela (Start Kolín – judo) 113
14. Veselý Filip (Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín) 88
15. Hanzálek Lukáš (Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín) 81
16. Pospíšil Dominik (Sportovní spolek Kolín – Taekwondo ITF Silla Kolín) 72
17. Olivová Natálie (Sokol Kolín – atletika) 71
18. Zmátlo Matěj (Sportovní střelecký klub DDM Kolín) 70
19. Novotný Michal (Sportovně střelecký klub Kolín) 70
20. Literová Anna (Vembloud korfbal club Kolín) 65
21. Kopecká Eliška (Sokol Kolín – atletika) 64
22. Pazdera Roman (Sokol Kolín – atletika) 64
23. Pleskačová Natálie (Expres CZ Scott Team Kolín – cyklistika) 56
24. Tomášek Alvin (Expres CZ Scott Team Kolín – cyklistika) 51
25. Žvak Daniel (Expres CZ Scott Team Kolín – cyklistika) 43
26. Hanuš Karel (Sokol Kolín – atletika) 41
27. Astrejková Anna (Jezdecká stáj Václav Kolín) 34

Družstva – dospělí

1. Expres CZ Scott Team Kolín (muži Elita) 143
2. Sokol Kolín – atletika (štafeta na 4x100 m) 126
3. BC Geosan Kolín basketbal (muži) 110
4. Sokol Kolín – sportovní gymnastika (muži A) 101
5. Extreme Team Kolín – SRTG Kolín extrémní překážkové běhy (OCR) 82
6. Sokol Kolín – atletika (ženy) 78
7. Sokol Kolín – atletika (muži) 40
8. Velbloud Korfbal Club Kolín (dospělí) 40
9. Dance Club Inferno (tým Lose my sole) 30
10. FBC Pitbulls Kolín (muži A) 30
11. Expres CZ Scott Team Kolín (smíšená štafeta Elita) 27
12. Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín (Team Wolverine) 20
13. Handball Club Kolín (muži) 15
14. Sokol Kolín – šachy (A tým) 9
15. Sokol Kolín – sportovní gymnastika (muži B) 4

Družstva – mládež

1. Expres CZ Scott Team Kolín (junioři) 162
2. Sokol Kolín – atletika (junioři) 157
3. BC Kolín (kadeti U17) 112
4. SC Kolín – lední hokej (dorost) 100
5. Sokol Kolín – atletika (starší žákyně) 87 
6. Sokol Kolín – atletika (starší žáci) 69 
7. SK Volejbal Kolín (kadeti) 66
8. SK Volejbal Kolín (starší žáci) 62
9. FBC Pitbulls Kolín (dorostenci) 29
10. FBC Pitbulls Kolín (mladší žáci) 8

Trenér

1. Morávek Antonín (Sokol Kolín-atletika) 66
2. Slavíček Jan (Expres CZ Scott Team Kolín) 60
3. Taftl Martin (Sokol Kolín – sportovní gymnastika) 51
4. Šotola Miroslav (SK Volejbal Kolín) 28
5. Lhotka Miloslav (Sportovní oddíl plavání Kolín) 27
6. Rác Václav (SC Kolín) 24
7. Heller Martin (Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín) 18
8. Šedina Ratislav (Sokol Kolín-atletika) 17
9. Vyvial Radek (Hasičský sportovní klub Kolín) 11 
10. Beneš Pavel (BC Geosan Kolín) 9
11. Turek Martin (Extreme team Kolín – SRTG – extrémní běžecké překážkové závody OCR 8
12. Prajsner Tomáš (Sokol Kolín – atletika) 7
13. Vidner Vladimír, Eretová Naděžda (TK CrossDance Kolín) 7
14. Sodoma Miroslav, Soudková Ludmila (BC Kolín) 4
15. Robovský Jiří (Sokol Kolín – atletika) 3
16. Žáková Olga (Dance Club Inferno) 2

Hvězda Kolínského deníku

Dospělí:
1. Jan Škarka 11
2. Tomáš Paprstka 4
3. Daniel Radovesnický 3
4. Slunečková Lenka
5. Zuzana Pražáková 1

Mládež:
1. Roman Pazdera 20
2. Lukáš Hanzálek 16
3. Natálie Pleskačová 11 
4. Blanka Lelková 9
5. Anna Astrejková 1