Slavností vyhlášení výsledků se konalo v nové sportovní hale, večerem provázel olympijský vítěz v akrobatickém lyžování Aleš Valenta. Díky pandemii koronaviru bylo téměř o čtyři měsíce odloženo.

VÝSLEDKY ANKETY SPORTOVEC KOLÍNA 2020

Jednotlivci – dospělí

1. Pazdera Roman, Sokol Kolín – atletika  (počet hlasů 292)

2. Tvarůžková Tereza, Expres CZ Tufo Team Kolín (266)

3. Radovesnický Daniel, Sokol Kolín – sportovní gymnastika (257)

4. Pražáková Zuzana, Sokol Kolín - atletika (236)

5. Paprstka Tomáš, Expres CZ Tufo Team Kolín (221)

6. Vítek Jakub, Sokol Kolín – atletika (204)

7. Řehák Marek, Sokol Kolín – atletika (152)

8. Peňáz Pavel, Sokol Kolín – atletika (135)

9. Jenčuš Jakub, Expres CZ Tufo Team Kolín (118)

10. Buryan Martin, Sokol Kolín – atletika (110)

11. Ulík Matěj, Expres CZ Tufo Team Kolín (108)

12. Hnízdo Petr, Labe Kolín – oddíl invalidních sportovců (101)

13. Holečková Aneta, Start Kolín – judo (57)

Jednotlivci – mládež

1. Olivová Natálie, Sokol Kolín – atletika (364)

2. Marghold František Sokol Kolín – sportovní gymnastika (235)

3. Schederová Amálie, Sokol Kolín – atletika (195)

4. Stieber Rudolf, SK Volejbal Kolín (194)

5. Kvapilová Alžběta, TK CrossDance Kolín (179)

6. Bedrníková Karolína, Expres CZ Tufo Team Kolín (166)

7. Olivová Viktorie, Sportovní oddíl plavání Kolín (164)

8. Novotný Vojtěch, Sportovně střelecký klub Kolín (130)

9. Šafránková Jana, Sokol Kolín – atletika (127)

10. Čudlý Matyáš, Sokol Kolín – atletika (118)

11. Synek Jiří, Sokol Kolín – atletika (102)

12. Hanesová Adéla, FBC Pitbulls Kolín (93)

13. Hrušková Anita, Sokol Kolín – atletika (93)

14. Žvak Daniel, Expres CZ Tupo Team Kolín (93)

15. Sauer Lukáš, Sokol Kolín – sportovní gymnastika (53)

16. Ulrich Patrik  LTC Kolín  (43)

17. Paroulek Jakub Start Kolín - judo (18)

Družstva – dospělí

1. SC Kolín,  lední hokej – muži (169)

2. Sokol Kolín – atletika, muži (136)

3. Sokol Kolín – atletika, ženy (76)

4. Expres CZ Tufo Team Kolín, muži Elita (64)

5. Labe Kolín – invalidní sportovci,  stolní tenis invalidních sportovců (59)

6. BC Geosan Kolín, basketbal – muži (53)

7. Expres CZ Tufo Team Kolín, smíšená štafeta (45)

8. Sportovní oddíl plavání, ženy (43)

Družstva – mládež

1. SK Volejbal Kolín, junioři (115)

2. BC Kolín,  junioři U19 (100)

3. Sokol Kolín – atletika, juniorky (86)

4. CrossDance Kolín,  junior tým (62)

5. Sokol Kolín – atletika, štafeta juniorů (61)

6. SC Kolín,  dorostenci (57)

7. Expres CZ Tufo Team Kolín, juniorky (46)

8. SC Kolín, junioři (37)

9. Sokol Kolín – atletika, štafeta juniorek (21)

10. FBC Pitbulls Kolín, dorostenky (20)

11. Sokol Kolín – sportovní gymnastika, mladší žáci (19)

12. Sokol Kolín – atletika, dorostenci (18)

13. FBC Pitbulls Kolín, elévové (15)

14. FBC Pitbulls Kolín, juniorky (5)

Trenér

1. Martínek Petr, SC Kolín (41)

2. Radikovský Martin, Sokol Kolín - atletika (38)

3. Šotola Miroslav, SK Volejbal Kolín (30)

4. Slavíček Jan, Expres CZ Tufo Team Kolín (25)

5. Sodoma Miroslav, BC Kolín (24)

6. Taftl Martin, Sokol Kolín – sportovní gymnastika (21)

7. - 8. Vidner Vladimír, TK CrossDance Kolín (18)

7. - 8. Morávek Antonín, Sokol Kolín-atletika (18)

9. Šedinová Jana, Sokol Kolín – atletika (16)

10. Bareš Václav, Sokol Kolín – sportovní gymnastika (10)

11. Řehák Martin, Expres CZ Tufo Team Kolín (6)

12. Rejthar Martin, SC Kolín (5)

13. Rác Václav, SC Kolín (1)
      Robovský Jiří, Sokol Kolín – atletika (1)