Celkem se jej zúčastnilo 21 šachistů. Hrálo se ve dvou kategoriích 7 kol tempem 2x20 minut na partii.

Desetičlennou kategorii starších žáků suverénně ovládl Jan Čutík ze Sokolu Český Brod se ziskem 7 bodů. Následovali ho Vojtěch Tancoš z Prahy se 6 body a se 4,5 body Vojtěch Bug ze ZŠ Kouřim.

V mladší kategorii byl mezi 11 účastníky se 6,5 body nejlepší Martin Homola ze Sokolu Český Brod. Druhý se umístil Martin Horák z MDDM Úvaly s 5,5 body. Třetí skončil se 4,5 body Šimon Remeš ze Sokolu Kostelec n. Č. l.

Turnaj byl ve znamení pohodové přátelské atmosféry, přitom ale nebyla nouze o napínavé a zajímavé partie. Při slavnostním vyhlašování byli ocenění jak vítězové poháry, tak i všichni ostatní, neboť medaili na památku a drobnou věcnou cenu dostal každý.

Zvláštní ceny získali nejmladší účastník, teprve osmiletý Martin Homola a nejlepší dívka Lucie Nováková ze Sokolu Kostelec n. Č. l. A protože vše proběhlo naprosto hladce, zbylo dost času na simultánku. 15 soupeřů se utkalo proti dvoum z pořadatelů, Danu Formanovi a Janu Fialovi, kteří obcházeli jednotlivé partie a střídali se v tazích. Vyhrál pouze Jan Čutík, remizovali Jan Kalík a Julius Bug.

Jan Fiala