Na Elbe cupu se hrálo systémem každý s každým. Poté první a druhý tým hrály finále a třetí a čtvrtý o třetí místo.

V prvním utkání Kolín nastoupil proti Bělé pod Bezdězem a radoval se z výhry 13:5. V dalším utkání porazil České Budějovice 8:4. Poté v exhibiční hře porazil Děčínské juniory 20:0, a tím si již pojistil finále. V posledním zápase kolínské korfbalisty čekal Mix Děčína a Brna. „Věděli jsme, že se s tímto týmem potkáme ve finále. Tento zápas nám nevyšel střelecky a se soupeřem jsme pouze remizovali 6:6, ale i přesto si zajistili první místo v základní skupině,“ podotkl Honzíček.

Jeho tým tak měl před sebou poslední zápas dne. V repríze utkání ze skupiny se Kolín poučil a celkem bez větších problémů zvítězil. „Ve finále jsme se poučili z minulého zápasu a změnou sestavy a koncentrovaným výkonem od začátku zápasu jsme v poločase vedli 7:1 a toto vedení jsme udrželi i po přestávce a celkově zvítězili 13:6,“ konstatoval Radek Honzíček.

Vítězství v tomto turnaji věnovali hráči prezidentovi klubu Tomáši Sládkovi k jeho 50 narozeninám.

Kolín bral ceny i mezi jednotlivci. Nejlepší střelkyní turnaje byla se sedmi koši vyhlášena Kateřina Motáková, nejlepším střelcem byl zvolen se 16 koši její oddílový kolega Radek Honzíček.

Sestava: Radek Honzíček, Lukáš Filip, Matěj Kubíček, Jan Čermák, Jan Gondek, Kateřina Motáková, Radka Břízová, Petra Fliegerová, Kateřina Chybová a Šárka Votavová.