Program – sobota: skoková soutěž 110/120, skoková soutěž stupně „L“, skoková soutěž stupně „S“, neděle: skoková soutěž SO 130, skoková soutěž stupně „ST, skoková soutěž stupně „T“. Tato soutěž je zařazena do seriálu ČSP. Zahájení soutěží je po oba dva dny v 10.00 hodin.

Jezdecký klub má v Kolíně mnohaletou tradici a patří k nejstarším oddílům v ČR. Areál se nachází za nemocnicí na Kouřimském předměstí.

Klub je zaměřen především na výcvik začínajících jezdců a koní pro parkurové ježdění. Řada zkušených cvičitelů a trenérů má za sebou mnoho dobrých výsledků. Krytá hala v areálu zajišťuje celoroční výcvik. Kvalitní povrchy a dobré organizační zajištění vždy do Kolína přiláká mnoho startujících z celé ČR, ale i ze Slovenska.

Kolín je v jezdecké veřejnosti znám ve spojení s pořádáním jezdeckých závodů pro ženy a dívky s názvem „Amazonka“ (23. – 24. 6.). V letošním roce to bude již 14. ročník. Dále je to tradiční memoriál Václava Boháče (29. – 30. 9.), na počest zakladatele kolínského jezdectví a dlouholetého funkcionáře ČJF. Letos to bude 27. ročník.