Nejdříve v prvním zápase skupiny podlehli týmu NH Ostrava A (mistři České republiky), ale ve druhém utkání ve skupině ukázali své bojovné srdce a porazili tým Žiliny o 19 bodů.

Ve čtvrtfinálovém utkání narazili kolínští mladíci na Sokol Pražský. O výsledku rozhodla hned první čtvrtina, kterou Kolín prohrál 2:18. Konečný výsledek utkání byl 33:48, takže je vidět, že v dalších fázích utkání byli Kolíňáci více než vyrovnaným soupeřem.

Ve druhém utkání narazili na tým Vysočina Jihlava, který v loňském roce obsadil šesté místo na MČR. Od začátku měl soupeř mírně navrch, utkání se však proměnilo v drama, když se po šňůře devíti bodů v řadě dostali Medvědi na nerozhodný výsledek, do konce utkání zbývala pouhá minuta. V té už body nezaznamenali, Vysočina proměnila těžkou střelu za dva body a jeden trestný hod. Výsledkem je tedy vítězství Jihlavy o tři body 47:50, které kolínské bojovníky odsoudilo k souboji o celkové 7. – 8. místo na turnaji.

V tomto zápase čekal na Kolín dobře známý soupeř, tým Brandýsa nad Labem. Již od první minuty Medvědi na palubovce dominovali a bez problémů si dokráčeli k přesvědčivé výhře 62:21 a tedy k celkovému sedmému místu na turnaji.