Asi jednodušší průběh závodu měla Tereza Tvarůžková. Ta totiž zvítězila ve všech čtyřech etapách. A v cíli jí tak suverénně patřilo první místo i v celkovém pořadí.

Matěj Ulík, který také opanoval celkové pořadí se musel se soupeři popasovat více. Závod byl rozdělen do čtyř dní, kdy každý den startovala etapa o různém charakteru závodu. První den se jela časovka jednotlivců, druhý den závod formátu point to point, poté následoval maraton a nakonec olympijské XCO.

Tomáš Paprstka dokončil tento etapový závod v celkovém hodnocení jako čtvrtý. K tomuto umístění ho vystřelil především výkon v závěrečném XCO závodu, kde díky skvělému výkonu zvítězil.

Nyní společně s juniory Danielem Žvakem a Karolínou Bedrníkovou pokračují v přípravě, aby se tento víkend zúčastnili dalších mezinárodních závodů. Cílem této účasti je především posun v mezinárodním žebříčku, jež je po etapovém závodu opravdu značný.

Zatímco se A tým připravuje v Turecku s Janem Slavíčkem, druhá část oddílu se pod vedením trenéra mládeže Martina Řeháka chystá ve Slatiňanech na Chrudimsku. Svůj první start absolvují na konci března v rakouském Langenlois.