Každé vítězství přináší obrovské množství štěstí. „Zažívala jsem pocit radosti. Tatínek to hodně prožíval,“ uvedl mladá stolní tenistka ze Sendražic.

Dostat se na vrchol každého turnaje bývá dost složité. Ani tady to nebyla výjimka. „Bylo to těžké,“ oddechla si Čebišová.

Ke zlatu došla společně se Simonou Holubovou z Hodonína, kterou znala jen minimálně. „Nikdy jsme spolu čtyřhru nehráli, byla to náhoda. Omluvila se jí jiná hráčka, tak oslovili mě. Znali jsme se z republikových turnajů,“ prozradila třináctiletá sportovkyně.

Také její nejbližší byli na úspěch patřičně hrdí. „Všichni mi blahopřáli a tatínek byl se mnou v Havířově,“ uvedla žákyně třetí základní školy v Kolíně.

Stolní tenis hraje už šest let. „Přivedl mě k němu tatínek, který hraje také ve Velkém Oseku. Začala jsem hrát v sedmi letech,“ řekla Čebišová, která dělala původně jiný sport. „Začínala jsem s gymnastikou,“ podotkla.

A jaké jsou její sportovní cíle? „O tom jsem nepřemýšlela. Stolní tenis mě baví, tak mám v plánu hrát dál,“ culila se Linda Čebišová, čerstvá mistryně republiky.

VIZITKA

Bydliště: Kolín - Sendražice
Narozena: 2010
Škola: 3. ZŠ Kolín
Znamení: Kozoroh
Záliby: sport
Oblíbené jídlo: smažený sýr