VÝSLEDKY

Průběžné oficiální pořadí škol po 4. dnu soutěží

Pořadí - škola - body

1 ZŠ Prokopa Velikého, Kolín 112,5
2 ZŠ Lipanská, Kolín 105,5
3 ZŠ Masarykova, Kolín 102,5
4 ZŠ Mnichovická, Kolín 94
5 ZŠ Kmochova, Kolín 92
6 ZŠ T.G. Masaryka Velim 90
7 ZŠ Pečky 78,5
8 ZŠ Bezručova, Kolín 76,5
9 ZŠ Ovčárecká, Kolín 74,5
10 ZŠ Zásmuky 61,5
11 Gymnázium Kolín 52
ZŠ Týnec nad Labem 52
13 Masarykova ZŠ Velký Osek 49,5
14 ZŠ Červené Pečky 42,5
15 ZŠ Kouřim 29
16 ZŠ Plaňany 27,5
17 ZŠ Býchory 25,5
18 ZŠ Starý Kolín 7,5
19 ZŠ Cerhenice 5
ZŠ Radim 5
21 ZŠ Žiželice 3
22 ZŠ Krakovany 2

Pořadí škol podle zisku medailí po 4. dnu soutěží

Pořadí - škola - zlaté - stříbrné - bronzové

1 ZŠ Prokopa Velikého, Kolín 20 13 14
2 ZŠ Lipanská, Kolín 9 7 6
3 ZŠ Kmochova, Kolín 9 3 2
4 ZŠ Masarykova, Kolín 7 13 11
5 ZŠ Pečky 7 3 2
6 ZŠ Mnichovická, Kolín 6 13 7
7 ZŠ T.G. Masaryka Velim 6 2 3
8 ZŠ Bezručova, Kolín 5 7 5
9 ZŠ Ovčárecká, Kolín 4 6 5
10 ZŠ Zásmuky 4 2 5
11 Gymnázium Kolín 3 4 8
12 ZŠ Týnec nad Labem 3 3 1
13 Masarykova ZŠ Velký Osek 1 4 2
14 ZŠ Býchory 1 0 1
15 ZŠ Červené Pečky 0 3 2
16 ZŠ Kouřim 0 2 5
17 ZŠ Plaňany 0 2 1
18 ZŠ Radim 0 1 1
19 ZŠ Starý Kolín 0 0 2

Atletika - konečné pořadí

Pořadí - škola - hlavní body - pomocné body

1 ZŠ Masarykova, Kolín 21 142,5
2 ZŠ Prokopa Velikého, Kolín 20 138
3 ZŠ Ovčárecká, Kolín 19 119,5
4 ZŠ Mnichovická, Kolín 18 94
5 ZŠ Bezručova, Kolín 17 72
6 ZŠ Pečky 16 69
7 ZŠ Kouřim 15 67,5
8 ZŠ Zásmuky 14 67
9 ZŠ Kmochova, Kolín 13 53
10 ZŠ Týnec nad Labem 12 51
11 ZŠ Lipanská, Kolín 11 50,5
12 Masarykova ZŠ Velký Osek 10 49
13 Gymnázium Kolín 9 36
14 ZŠ Býchory 8 27
15 ZŠ Plaňany 7 21
16 ZŠ Červené Pečky 6 16
17 ZŠ T.G. Masaryka Velim 5 7
18 ZŠ Cerhenice 1 0
ZŠ Krakovany 1 0
ZŠ Starý Kolín 1 0
ZŠ Žiželice 1 0

Stolní tenis - konečné pořadí

1 ZŠ T.G. Masaryka Velim 19 56
2 ZŠ Lipanská, Kolín 18 55
3 ZŠ Prokopa Velikého, Kolín 17 43
4 ZŠ Masarykova, Kolín 16 36
5 ZŠ Pečky 15 30
6 Gymnázium Kolín 14 27,5
7 ZŠ Červené Pečky 13 18
8 ZŠ Ovčárecká, Kolín 12 15
9 ZŠ Zásmuky 11 14,5
10 ZŠ Kmochova, Kolín 10 7,5
11 ZŠ Týnec nad Labem 8,5 7
Masarykova ZŠ Velký Osek 8,5 7
13 ZŠ Plaňany 7 5
14 ZŠ Mnichovická, Kolín 6 2,5
15 ZŠ Bezručova, Kolín 1 0
ZŠ Býchory 1 0
ZŠ Cerhenice 1 0
ZŠ Kouřim 1 0
ZŠ Starý Kolín 1 0

Sportovní aerobik - konečné pořadí

1 ZŠ Lipanská, Kolín 13 114
2 ZŠ Masarykova, Kolín 12 71
3 ZŠ Prokopa Velikého, Kolín 11 69
4 ZŠ Zásmuky 10 55
5 ZŠ T.G. Masaryka Velim 9 40
6 ZŠ Kmochova, Kolín 8 33
7 Gymnázium Kolín 7 29
8 ZŠ Pečky 6 20
9 ZŠ Mnichovická, Kolín 5 15
10 ZŠ Bezručova, Kolín 4 14
11 ZŠ Ovčárecká, Kolín 2,5 10
ZŠ Starý Kolín 2,5 10
13 ZŠ Červené Pečky 1 0

Volejbal - konečné pořadí

1 ZŠ Kmochova, Kolín 15 47
2 ZŠ Prokopa Velikého, Kolín 14 17
3 ZŠ Bezručova, Kolín 13 15
4 Masarykova ZŠ Velký Osek 12 13
5 ZŠ Zásmuky 11 11
6 ZŠ Lipanská, Kolín 10 10
7 ZŠ Ovčárecká, Kolín 9 8
8 ZŠ Pečky 8 7
9 ZŠ Masarykova, Kolín 7 5
10 ZŠ Červené Pečky 5,5 4
ZŠ T.G. Masaryka Velim 5,5 4
12 ZŠ Mnichovická, Kolín 4 3
13 Gymnázium Kolín 1 0
ZŠ Cerhenice 1 0
ZŠ Radim 1 0

Florbal - konečné pořadí

1 ZŠ Mnichovická, Kolín 18 28
2 ZŠ Lipanská, Kolín 17 22
3 ZŠ Prokopa Velikého, Kolín 16 21
4 ZŠ T.G. Masaryka Velim 15 20
5 ZŠ Týnec nad Labem 14 19
6 ZŠ Masarykova, Kolín 13 13
7 ZŠ Pečky 12 9
8 ZŠ Kmochova, Kolín 11 8
9 Masarykova ZŠ Velký Osek 10 7
10 ZŠ Bezručova, Kolín 8 6
ZŠ Ovčárecká, Kolín 8 6
ZŠ Plaňany 8 6
13 ZŠ Kouřim 6 5
14 ZŠ Býchory 4,5 4
ZŠ Zásmuky 4,5 4
16 ZŠ Cerhenice 1 0
ZŠ Krakovany 1 0
ZŠ Žiželice 1 0

Fotbal - konečné pořadí

1 ZŠ Mnichovická, Kolín 20 27
2 ZŠ T.G. Masaryka Velim 19 23
3 ZŠ Lipanská, Kolín 18 16
4 ZŠ Kmochova, Kolín 17 13
5 ZŠ Prokopa Velikého, Kolín 15,5 11
ZŠ Masarykova, Kolín 15,5 11
7 ZŠ Bezručova, Kolín 14 9
8 ZŠ Ovčárecká, Kolín 12,5 7
ZŠ Pečky 12,5 7
9 ZŠ Býchory 11 5
10 ZŠ Červené Pečky 9 4
ZŠ Týnec nad Labem 9 4
Masarykova ZŠ Velký Osek 9 4
13 Gymnázium Kolín 7 2
14 ZŠ Kouřim 6 1
ZŠ Plaňany 1 0
ZŠ Radim 1 0
ZŠ Starý Kolín 1 0
ZŠ Zásmuky 1 0
ZŠ Žiželice 1 0

Korfbal - konečné pořadí

1 ZŠ Bezručova, Kolín 10 14
2 ZŠ Mnichovická, Kolín 9 13
3 ZŠ Lipanská, Kolín 7,5 10
ZŠ Týnec nad Labem 7,5 10
5 ZŠ Kmochova, Kolín 5,5 8
ZŠ T.G. Masaryka Velim 5,5 8
7 ZŠ Zásmuky 4 3
8 ZŠ Prokopa Velikého, Kolín 2 2
ZŠ Ovčárecká, Kolín 2 2
ZŠ Masarykova, Kolín 2 2

Plavání - konečné pořadí

1 ZŠ Prokopa Velikého, Kolín 16 184
2 ZŠ Masarykova, Kolín 15 181
3 Gymnázium Kolín 14 89
4 ZŠ Mnichovická, Kolín 13 69
5 ZŠ Kmochova, Kolín 12 61
6 ZŠ T.G. Masaryka Velim 11 53
7 ZŠ Lipanská, Kolín 10 51
8 ZŠ Ovčárecká, Kolín 9 35
9 ZŠ Pečky 8 34
10 ZŠ Červené Pečky 7 32
11 ZŠ Bezručova, Kolín 6 29
12 ZŠ Zásmuky 5 25
13 ZŠ Plaňany 4 24
14 ZŠ Radim 3 22
15 ZŠ Starý Kolín 2 12
16 ZŠ Cerhenice 1 0
0
Basketbal - průběžné pořadí po turnajích 6.-7. třídy

1 ZŠ Kmochova, Kolín 15
2 ZŠ Masarykova, Kolín 14
3 ZŠ Ovčárecká, Kolín 10
4 ZŠ Bezručova, Kolín 9
ZŠ Prokopa Velikého, Kolín 9
6 ZŠ Lipanská, Kolín 7
7 ZŠ Mnichovická, Kolín 6
8 ZŠ Červené Pečky 1
ZŠ Zásmuky 1

(Jiří Tuček)