Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krajské tenisové soutěže družstev

Střední Čechy/Po týdenní přestávce se znovu rozjely krajské tenisové soutěže družstev. V nejvyšší soutěži, středočeské divizi, si stále udržuje neporazitelnost dvojice Slovan Kladno a TK Březnice. Ovšem ve většině skupin dalších soutěží zůstávají vedoucí týmy také bez porážky.

4.6.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Středočeská divize
4. kolo:
Březnice – Benátky n. J. 7:2, Ml. Boleslav – SK Kladno 7:2, Sn. Kladno – Řevnice 6:3, LTC Kolín – Houštka 6:3.
1. Sn. Kladno 4 4 0 28:8 8
2. TK Březnice 3 3 0 22:13 6
3. LTC Houštka 4 2 2 18:18 6
4. LTC Kolín 4 1 3 16:20 5
5. Řevnice 4 1 3 16:20 5
6. SK Kladno 4 1 3 10:26 5
7. TK Benátky n. J. 3 1 2 11:16 4
8. LTC Ml. Boleslav 2 1 1 13:13 3
I. Třída
Skupina A – 4. kolo:
So Dobřichovice – Kaučuk Kralupy 2:7, BIPI Kladno - Nymburk E 3:6, Dobříš – Březnice B 7:2, Černošice – LTC Beroun 2:7.
1. Realsport Nymburk E 4 4 0 23:13 8
2. LTC Beroun 4 3 1 25:11 7
3. TK Dobříš 4 2 1 23:13 7
4. BIPI Kladno 4 2 2 20:16 6
5. Kaučuk Kralupy 4 2 2 19:17 6
6. SK Černošice 4 1 3 17:19 5
7. So Dobřichovice 4 1 3 9:27 5
8. TK Březnice B 4 0 4 8:28 4
Skupina B – 4. kolo: So Říčany – Rohatsko 2:7, Čelákovice – Mn. Hradiště 5:4, Radošovice – Český Brod 1:8, Benátky n. J. B – Benešov 6:3.
1. Český Brod 4 4 0 35:1 8
2. Tenis Rohatsko 4 4 0 32:4 8
3. TK Mn. Hradiště 4 3 1 27:9 7
4. TK Čelákovice 4 3 1 19:17 7
5. So Říčany 4 1 3 10:26 5
6. TK Benátky B 4 1 3 10:26 5
7. TK Radošovice 4 0 4 4:31 4
8. TK Benešov 4 0 4 6:40 4
II. Třída
Skupina A – 4. kolo:
Rakovník – Černošice B 8:1, Nučice – Buštěhrad 4:5, SK Kladno B – Dobřichovice B 2:7, SK Mělník – Stochov 3:6.
1. F.H.TK Dobřichovice B 4 4 0 25:11 8
2. TK Stochov 4 3 1 21:15 7
3. So Buštěhrad 4 2 1 21:15 7
4. So Nučice 4 2 2 21:15 6
5. LTC Rakovník 4 2 2 20:16 6
6. SK Mělník 4 1 3 15:21 5
7. SK Kladno B 4 1 3 13:23 5
8. SK Černošice B 4 0 4 8:28 4
Skupina B – 4. kolo: Poděbrady – Kolín B 7:2, Neratovice – Žiželice n. C. 6:3, Mn. Hradiště B – Bakov n. J. 5:4, Brandýs n. L. – Kárany 3:6.
1. LTC Poděbrady 4 4 0 28:8 8
2. Sj. Žiželice 4 2 2 19:17 6
3. TGC Káraný 4 2 2 19:17 6
4. LTC Kolín B 4 2 2 18:18 6
5. Tenis Brandýs 4 2 2 18:18 6
6. Spol. Neratovice 4 2 2 17:19 6
7. LTC Bakov n. J. B 4 1 3 13:23 6
8. TK Mn. Hradiště B 4 1 3 12:24 5
Skupina C – 4. kolo: Řevnice B – Březnice C 5:4, Loko Beroun – Dobříš B 4:5, Měchenice – Baník Příbram 3:6, Rožmitál – Sedlčany 4:5.
1. Baník Příbram 4 4 0 27:9 8
2. So Sedlčany 4 3 1 23:13 7
3. So Měchenice 4 2 2 21:15 6
4. Loko Beroun 4 2 2 18:18 6
5. TK Dobříš B 4 2 2 15:21 6
6. Sp. Rožmitál 4 1 3 14:22 5
7. TK Březnice C 4 1 3 14:22 5
8. KTC Řevnice B 4 1 3 12:24 5
Skupina D – 4. kolo: Zruč n. S. – Kutná Hora B 3:6, Votice – Týnec n. S. 8:1, Hrušov – Pacov 7:2, Kutná Hora A – Starý Kolín 4:5.
1. So Votice 4 4 0 27:9 8
2. LTC St. Kolín 4 4 0 23:13 8
3. Sparta Kutná Hora 4 3 1 24:12 7
4. TK Hrušov 4 3 1 24:12 7
5. 1. TK Pacov 4 1 3 18:18 5
6. Sparta Kutná Hora B 4 1 3 10:26 5
7. TK Týnec n. S. 4 0 4 9:27 4
8. Jiskra Zruč n. S. 4 0 4 9:27 4
III. Třída
Skupina A – 4. kolo:
Hostivice – Nučice B 8:1, Stochov B – Nové Strašecí 7:2, Hvězda Kladno – Rakovník B 5:4, Hýskov – Rudná 0:9.
1. LTC Rudná 4 4 0 32:4 8
2. So Hostivice 4 3 1 25:11 7
3. Stochov B 4 3 1 22:14 7
4. So Nučice B 4 2 2 19:17 6
5. Hvězda Kladno 4 2 2 17:19 6
6. LTC Rakovník B 4 1 3 11:25 5
7. So N. Strašecí 4 1 3 10:26 5
8. TC Hýskov 4 0 4 8:28 4
Skupina B – 4. kolo: Lysá n. L. – SK Mělník B 3:6, Houštka B – Radošovice B 7:2, Žiželice B – Poděbrady B 2:7, SK Mělník C – Ml. Boleslav B 3:6.
1. LTC Houštka B 4 4 0 29:7 8
2. LTC Ml. Boleslav B 4 4 0 26:10 8
3. SK Mělník B 4 3 1 21:15 7
4. LTC Poděbrady B 4 2 2 18:18 6
5. SK Mělník C 4 1 3 15:21 5
6. TK Lysá n. L. 4 1 3 14:22 5
7. Sj. Žiželice B 4 1 3 11:25 5
8. TK Radošovice B 4 0 4 10:26 4
Skupina C – 4. kolo: So Dobřichovice B – Rožmitál B 7:2, LTC Beroun B – Zdice 7:2, Mníšek p. B. – Žebrák 4:5, Hořovice – Bohutín B 3:6.
1. PBtisk Bohutín B 4 4 0 28:8 8
2. LTC Beroun B 4 3 1 23:13 7
3. TK Mníšek p. B. 4 3 1 22:14 7
4. Sp. Žebrák 4 3 1 21:15 7
5. Sp. Hořovice 4 2 2 16:20 6
6. So Dobřichovice B 4 1 3 13:23 5
7. Sp. Rožmitál B 4 0 4 11:25 4
8. Loko Zdice 4 0 4 10:26 4
Skupina D – 4. kolo: Pacov B – Stříbrná Skalice 6:3, Benešov B – Čerčany 5:4, Kutná Hora C – Říčany B 3:6.
1. 1.TK Pacov B 4 4 0 25:11 8
2. So Stránčice 4 3 1 25:11 7
3. So Říčany B 4 2 2 22:14 6
4. Meteor Stř. Skalice 4 2 2 15:21 6
5. So Votice B 4 2 2 12:24 6
6. Sparta K. Hora C 4 1 3 17:19 5
7. TK Benešov B 4 1 3 14:22 5
8. Sj. Čerčany 4 1 3 14:22 5
IV. Třída
Skupina A – 4. kolo:
Dolní Beřkovice – Sn. Kladno C odl., Roztoky u Prahy – Hostivice B 4:5, Buštěhrad B – Libiš 9:0, Kralupy B – Pšovka Mělník 8:1. Dohrávka: Libiš – Kralupy B 0:9.
1. Kaučuk Kralupy B 4 4 0 28:8 8
2. LTC Roztoky u Prahy 4 2 2 21:15 6
3. TK Stochov C 3 2 1 18:9 5
4. So Buštěhrad B 4 1 3 21:15 5
5. Sn Kladno B 3 2 1 15:12 5
6. So Hostivice B 4 3 1 20:16 7
7. So Libiš 3 1 2 5:22 4
8. Pšovka Mělník 3 0 3 7:20 3
9. So D. Beřkovice 2 0 2 0:18 2
Skupina B – 4. kolo: Bakov n. J. B – Brandýs n. L. B 6:3, Týnec n. L. – Kutná Hora D 8:1, Nymburk F – Otradovice 8:1, Čáslav – Pacov D 6:3.
1. So Týnec n. L. 4 3 1 21:15 7
2. So Otradovice 4 3 1 19:17 7
3. Real Nymburk F 4 2 2 24:12 6
4. Tenis Brandýs B 4 2 2 20:16 6
5. TK Čáslav 4 2 2 18:18 6
6. LTC Bakov n. J. B 4 2 2 17:19 6
7. 1. TK Pacov D 4 1 3 16:20 5
8. Sparta K. Hora D 4 1 3 9:27 5
Skupina C – 4. kolo: Žebrák B – Nižbor 0:9, Rudná – LTC Beroun C 8:1, Kublov – F.H.TK Dobřichovice C 5:4, Nový Jáchymov – Botanika Unhošť 4:5.
1. LTC Rudná B 4 4 0 27:9 8
2. Botanika Unhošť 4 4 0 26:10 8
3. Nový Jáchymov 4 3 1 23:13 7
4. SK Nižbor 4 2 2 23:13 6
5. So Kublov 4 2 2 15:21 6
6. F.H.TK Dobřichovice C 4 1 3 16:20 5
7. LTC Beroun C 4 0 4 8:28 4
8. Sp. Žebrák B 4 0 4 6:30 4
Skupina D – 4. kolo: Baník Příbram B – Hořovice B 7:2, Teniscentrum Příbram – Měchenice B 2:7, Višňová – Kamýk n. Vlt. 4:5, Březnice D – Sedlčany B 1:8.
1. TJ Měchenice B 4 4 0 27:9 8
2. Baník Příbram B 4 4 0 24:10 8
3. Sp Hořovice B 4 3 1 25:11 7
4. So Kamýk n. Vlt. 4 3 1 24:12 7
5. So Sedlčany B 4 1 3 15:21 5
6. TC Příbram 4 1 3 10:24 5
7. TJ Višňová 4 0 4 13:23 4
8. Březnice D 4 0 4 4:32 4
Skupina E – 4. kolo: Pacov C – Hrušov B 6:3, Velké Popovice – Průhonice 0:9, Ondřejov – Modletice 3:6, Týnec n. S. B – Sázava n. S. 2:7.
1. Sp Průhonice 4 4 0 34:2 8
2. 1. TK Pacov C 3 3 0 18:9 6
3. So Stránčice B 3 2 1 17:10 5
4. TC Modletice 3 2 1 16:11 5
5. Kavalier Sázava 3 2 1 15:12 5
6. So Ondřejov 4 1 3 11:25 5
7. So V. Popovice 4 1 3 10:26 5
8. TK Týnec n. S. B 4 1 3 9:27 5
9. TK Hrušov B 4 0 4 14:22 4

Autor: Vlastimil Dudáček

4.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Neštěstí nebylo opravdové, šlo pouze o cvičení.
94

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

Ilustrační foto.

KRIMI MIX: Ukradli peníze, maso i jízdní kolo

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Město bude výstavbu střediska platit ze své kasy

Kouřim - Zdravotní středisko v Kouřimi bylo velkým tématem letošního roku. Vedení města se rozhodovalo, zda zázemí pro lékaře vybudovat přímo na historickém náměstí nebo raději v těsné blízkosti základní školy. Vedení města a zastupitelé nakonec pro případnou výstavbu zdravotního střediska ve města zvolili variantu v ulici Čs. armády s byty.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme další školáky ze Základní školy v Plaňanech

Kolín - Představujeme vám dvě třídy ze Základní školy v Plaňanech.

Autobusové nádraží bude nakonec stát městskou kasu méně

Kolín – Práce na modernizaci autobusového terminálu pokračují druhou etapou, pracuje se přímo před budovou vlakového nádraží až k poště. „Jsem rád, že už je průjezdná Rorejcova ulice k Futuru. A vypadá docela pěkně, člověk už si trochu představí, jak by to mohlo po rekonstrukci celé vypadat,“ řekl řidič Milan Sehnal.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení